Як налаштувати колонки від домашнього кінотеатру. Як включити динаміки на домашньому кінотеатрі.

Домашній кінотеатр - це сукупність обладнання, призначеного для перегляду фільмів і прослуховування музичних композицій. Правильна настройка акустичної системи домашнього кінотеатру дозволить вам насолодитися висококласним звучанням навіть при використанні пристроїв середнього рівня.
Інструкція
1
Для початку правильно підключіть і розмістіть сателіти. Переконайтеся в тому, що ви не переплутали роз'єми. Це досить легко визначити: запустіть музичний трек і пересуньте повзунок еквалайзера, що відповідає за розподіл звуку між лівим і правим каналом. Якщо програмне забезпечення вашого домашнього кінотеатру дозволяє посилити чи послабити гучність певного сателіта, виконайте цю дію.
2
Якщо ви помітили невідповідність, то повторно під'єднайте колонки до ресивера. Тепер приступите до налаштування якості звучання. Виберіть режим відтворення низьких частот для правого і лівого каналу. Зазвичай ця опція відповідає за передні і тилові динаміки. Якщо ви використовуєте невеликі сателіти з одним або двома каналами, то виберіть режим Small. В даному випадку низькі частоти будуть відтворюватися тільки з сабвуфера і, можливо, з центрального сателіта.
3
Якщо в комплект домашнього кінотеатру входять великі підлогові сателіти, то виберіть режим Large. Це дозволить ресивера розподіляти низькі частоти між сабвуфером і бічними динаміками. Виберіть режим відтворення басів центральним сателітом. Встановіть режим Wide для повноцінного звучання або Normal для заниження/відключення басів.
4
Встановіть час затримки для центральної колонки. Розрахуйте відстань до фронтальних бічних сателітів і відніміть від нього відстань до центральної колонки. Отримане число (в сантиметрах) розділіть на 30. Виставите затримку (в мілісекундах), одно отримає результату.
5
Відрегулюйте гучність сабвуфера і сателітів. Для цього запустіть тестовий звуковий сигнал. Він буде відтворюватися по черзі кожним сателітом. Відрегулюйте гучність динаміків, щоб звук був приблизно однаковим.