Як відправити привітання поштою.

Вітаючи свого друга, ви, насамперед, бажаєте висловити свої почуття, передати свою повагу до нього. Можна привітати людину особисто, але якщо він знаходиться від вас далеко, то відправте святкове повідомлення по наземної або електронною пошті . Одержувач буде дуже задоволений вашою увагою.
Інструкція
1
Прийдіть в поштове відділення і виберіть одну з вподобаних листівок. Часто в ній вже є вітальні слова, але краще написати що-небудь і своєю рукою. Не забудьте купити відповідну марку або конверт.
2
Однак робіть все заздалегідь, щоб повідомлення прийшло вчасно. Така листівка порадує одного не менше, ніж віртуальна. Ви самі в цьому переконаєтеся, коли у відповідь отримаєте подібне привітання. Цей спосіб відправки повідомлень досі не застарів.
3
Використовуйте наступний варіант. Зараз багато людей вважають за краще відправляти листи через електронну пошту. Безсумнівно, це дуже швидко і зручно. Деякі соціальні мережі пропонують скористатися додатками, де можна вибрати красиву листівку з великого різноманіття видів.
4
В віконці для написання текстових фраз придумайте і напишіть теплі слова другу або родичу. Двох-трьох пропозицій буде достатньо. Головне, щоб одержувач здогадався, що ви хочете побажати йому щастя і добра від усієї душі.
5
Зверніться до нього по імені, спробуйте передати другу свій гарний настрій. Привітання має бути з «родзинкою». Не копіюйте чужих висловлювань, а намагайтеся створити власний текст, якщо можна, то краще в віршах. До повідомлення можна додати музичний супровід і різні спецефекти.
6
Придумайте і розробіть за допомогою фотошопу свою унікальну листівку. Використовуйте вашу фантазію, а потім відправте привітання адресату. Це може виглядати набагато цікавіше і привабливіше, ніж простий текст, який ви зазвичай відсилаєте електронною пошті .
7
Скористайтеся послугою складання голосового повідомлення. При цьому у вас є вибір: записати його самостійно або взяти готове. До повідомлення можна прикріпити відповідне зображення і відеофайл. Загалом, можливостей для цього предостатньо.