Як зібрати файли тоталом. Як з'єднати розбитий архів тотолом.

Переносити файли з одного комп'ютера на інший користувачеві доводиться регулярно. Іноді це дуже великі файли , розмір яких перевищує обсяг наявної портативну пам'ять. У такому випадку файл краще розділити, а потім зростити на іншому комп'ютері. Зробити це можна, наприклад, за допомогою програми Total Commander.
Вам знадобиться
  • - 2 комп'ютера;
  • - запам'ятовуючий пристрій;
  • - програма Total Commander
Інструкція
1
Установити обидва комп'ютера Total Commander. Це взагалі дуже корисна програма, вона вам знадобиться не тільки для архівування файлів. Total Commander відноситься до категорії умовно-безкоштовного матобеспеченія, тому при установці може видати табличку з пропозицією натиснути певну клавішу. Зробіть це, і табличка більше вас не потривожить. Якщо у вас зареєстрована копія програми, то ніяких сторонніх написів на екрані не з'явиться.
2
Визначте, чи є у вас місце на диску для того, щоб розбити і зібрати файли . Total Commander дозволяє це зробити. Знайдіть у верхньому меню позначення потрібного вам диска, встаньте туди мишею і клацніть правою кнопкою. Перед вами з'явиться меню, що випадає, в якому потрібно знайти рядок «Властивості». Ви побачите кілька вкладок. Виберіть загальні властивості. Там ви знайдете інформацію про ємності локального диска і про те, скільки місця зайнято і скільки ще залишилося. Те ж саме виконайте і з комп'ютером, куди ви будете приймати архів.
3
Порівняйте розміри вільних секторів із загальним обсягом переносите файлів. Якщо вони менше, приведіть локальний диск в порядок, інакше комп'ютер може зробити це і сам. Тоді ви ризикуєте багато чого не дорахуватися. Перенесіть зайве на інший локальний диск або взагалі видалите. Можна провести повну очистку.
4
Знайдіть директорію, в якій знаходиться потрібний вам файл. Виділіть його. У верхньому меню знайдіть вкладку «Файли», встаньте на неї і клацніть мишею. З'явиться меню, що випадає. Виберіть рядок «Розбити файл». Перед вами з'явиться вікно, в якому треба заповнити кілька полів. Вкажіть, куди ви будете зберігати фрагменти архіву, а також їх бажаний розмір. Натисніть «ОК».
5
По закінченні роботи перед вами з'явиться віконце, що повідомляє про завершення процесу. Натисніть «ОК» і вийдіть в директорію, яку ви вказали перед початком розбивки. Нам ви виявите деяку кількість файлів з однаковою назвою, але різними номерами. Один з них має розширення crc. При перенесенні файлів не забудьте перенести і його.
6
Перенесіть частини архіву на інший комп'ютер. Краще створити для них окрему папку. Виділіть фрагмент з позначенням «001». Зайдіть в меню «Файли». У випадаючому вікні виберіть функцію «Зібрати файл» і натисніть «ОК».