Як підключити електрогітару.

Існує два різні способи підключення електрогітари: в лінію і через комбо-підсилювач (комбік). Кожен з них призначений для своєї мети, і тому вам, перш за все, потрібно задуматися про те, що ви хочете від гітарного звуку.
Вам знадобиться
  • Гітара, комбік або інше звукопідсилююче пристрій, кабелі для комутації. Педалі ефектів, гітарний процесор, мікшер - за бажанням.
Інструкція
1
Підключення в лінію являє собою подачу сигналу з гітари на лінійний вхід підсилювача. В якості підсилювача може використовуватися комп'ютер, акустична система. Якщо вам необхідний спотворений гітарний звук (дисторшн) або інші гітарні ефекти, ви можете їх отримати за допомогою підключення між гітарою і підсилювачем педалей ефектів або процесора ефектів. Також іноді перед підсилювачем ставлять мікшер, це зручно тоді, коли потрібно посилити декілька інструментів і відрегулювати тембральні характеристики кожного з них. Схема з'єднання виглядає так: вихід гітари з'єднується з входом педалі або процесора (якщо вони є), вихід педалі або процесора з'єднується з входом мікшера (якщо він є), вихід мікшера приєднується до входу основного підсилювача.
2
Підключення гітари до комп'ютера здійснюється, загалом, аналогічним чином. Лише як основного підсилювача використовується підсилювач в звуковій карті (і підсилювач в колонках, якщо ви виводите звук з них). Кабель при цьому підключається до лінійного входу звукової карти.
3
Підключення до комбо-підсилювача відрізняється лише тим, що передпідсилювач, темброблок, ефект перевантаження, а іноді й інші ефекти, вже вбудовані в нього. Тому ваша задача зводиться до того, щоб з'єднати вихід гітари з входом комбіка. При необхідності, включайте між ними педалі ефектів або процесор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eRfgYfxsZlQ
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що справжній насичений, соковитий, потужний і тембрально багатий звук гітари виходить тільки при підключенні до комбік. Краще, якщо комбік буде ламповим. Підключення в лінію використовується як альтернатива, підходить тільки для домашніх вправ. Хоча, справедливості заради, треба сказати, що на концертах часто використовується змішаний тип посилення гітари. Звук з комбіка йде на сцену, виконуючи при цьому функцію моніторингу для гітариста. В зал же він подається через що стоїть біля комбіка мікрофон, з'єднаний в лінію з іншими пристроями.