Як навчитися водити дівчині. Як навчитися жити без страху водити авто.

Так історично склалося, що в нашій країні ставлення до жінки за кермом, м'яко скажемо, неоднозначне. Хоча вже давно доведено, що жінки водять автомобіль нітрохи не гірше за чоловіків, а в деяких випадках і краще. Але для того щоб домогтися майстерності, доведеться багато чому повчитися і позбутися комплексів.
Інструкція
1
Перші виїзди на дорогу робіть в супроводі досвідченого інструктора або водія. Дорога не те місце, де потрібно вчитися на помилках. Система автошкольних освіти не може дати всіх вичерпних знань і умінь. Тому для того, щоб стати досвідченим водієм, вам треба від'їздити за кермом 2-3 роки.
2
побори в собі всі страхи та психологічні затиски. Ви маєте право їздити за кермом нарівні з усіма. Вам не треба нікому нічого доводити - жінкам здається, що місце на дорозі їм доводитися відвойовувати у чоловіків. Шанобливе ставлення можна заслужити тільки бездоганним водінням. І самі в свою чергу шанобливо ставитеся до інших учасників руху і пішоходам.
3
Найбільша проблема жінок за кермом - повішена емоційність. Саме неоднозначна реакція на ситуацію часто стає причиною аварій. Замість того, щоб впадати в паніку і довго обмірковувати дії, вчіться блискавичної реакції, навчитеся контролювати свої почуття та емоції.
4
Тренуйте окремі елементи водіння на спеціальному майданчику чи парковці. Найбільші труднощі викликає рух заднім ходом, рух в обмеженому просторі. Для полегшення паркування встановіть датчик парковки і камеру заднього виду. Адже на початковому етапі вам ще складно відчувати габарити машини. Парковку тренуйте під керівництвом досвідченого водія: там багато хитрощів, до яких самостійно додуматися складно.
5
Проблема паркування полягає в тому, що в автошколі вчать дивитися назад з поворотом голови. Але таким чином ситуація бачиться як-би в дзеркальному відображенні. Звідси і головна помилка - неправильна робота кермом, яка призводить до хаотичного руху. Спробуйте оцінювати ситуацію по бічних дзеркалах заднього виду - огляд так набагато краще. Дивіться на перешкоду, а не на ваш задній бампер. Працюйте кермом виходячи з того, що якщо вам треба повернути кузов вліво, кермо також крутите вліво і навпаки.
6
Почніть тренувати рух заднім ходом з заїзду в бокс. Імітувати бокс можуть помаранчеві дорожні конуси, які не заподіють шкоди вашій машині, якщо ви їх зачепите. Складність же паралельної парковки в тому, що там необхідно швидко і чітко працювати кермом, не перекручуючи його.
7
Для швидкої адаптації на міських дорогах виїжджайте кожен день. Перший час робити це краще під час найменшої завантаженості дороги. Почніть з маршруту, по якому вам доведеться їздити найчастіше. Відпрацюйте його до повної впевненості. Але не зупиняйтеся на досягнутому. Часто жінки зациклюються на одному маршруті і, потрапляючи в незнайоме місце, втрачаються.
8
Для безпечного руху в потоці машині є кілька правил. Вмійте прогнозувати дії інших водіїв. Слідкуйте за діями водіїв з сусідніх рядів, особливо в зоні пішохідних переходів. Переглядайте дорожню ситуацію на дві машини вперед. Дотримуйтесь швидкість потоку з урахуванням стану дороги. Не варто гнатися за лихачами, які їдуть по слизькій дорозі 120км/ч в лівому ряду. У дзеркала заднього виду дивіться кожні п'ять секунд, навіть якщо ви їдете по порожній дорозі - ситуація змінюється швидко.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=76z0IJlCGK8