Як навчитися торгувати акціями.

Торгівля акціями на біржі - процес прибутковий, але досить ризикований. Багато методів торгів акціями , які раніше давали очікуваний результат, сьогодні призводять до мінуса. Але є основні правила, які в будь-який час можуть бути корисні початківцям трейдерам.
Вам знадобиться
  • Фінанси, доступ до віртуальної біржі.
Інструкція
1
Щоб домогтися успіху на практиці максимально вивчіть теорію. Вам необхідно опанувати професійною термінологією, що використовується на біржі. Основна маса продавців на біржі зазнають невдачі через свого невігластва в цій сфері.
2
Вникайте в деталі. Дуже важливо зрозуміти і відчути техніку ведення торгів. У цій сфері діяльності існує багато підводних каменів, випустити з уваги які не варто.
3
Починайте грати на віртуальній біржі. Таким чином, ви зможете придбати досвід, не ризикуючи своїми реальними грошима. Це дасть вам можливість детально вивчити правила роботи біржі, сформувати свої правила ведення торгів.
4
Починайте грати на віртуальній біржі. Таким чином, ви зможете придбати досвід, не ризикуючи своїми реальними грошима. Це дасть вам можливість детально вивчити правила роботи біржі, сформувати свої правила ведення торгів.
5
Задавайте питання досвідченим брокерам з депозитним рахунком. Консультації професіоналів корисні в будь-якій сфері діяльності, особливо якщо мова йде про великі суми грошей.
6
Будьте готові до того, що невдачі будуть в будь-якому випадку. Якщо ви дасте волю емоціям, то будете приречені на повторні програші. Краще візьміть паузу і приступайте до торгів тільки з холодною головою. Пам'ятайте, що досвід і успіх приходить не тільки через постійні перемоги, але в основному через шлях помилок.
7
Ведіть свій щоденник трейдера, вносячи туди записи про результати кожної угоди. Якщо відчуваєте, що втрата неминуча, виставляйте стоп і аналізуйте ситуацію, що склалася, намагаючись робити вірні висновки з кожної угоди.
8
Уважно ставтеся до аналізу ринку та поведінки інших гравців. Кожна ваша угода повинна бути ретельно спланована з урахуванням усіх деталей і опрацюванням запасних варіантів.
9
Грайте тільки на свої власні гроші. Наявність кредитів і боргів може закінчитися досить плачевно для вас.
10
Витрачайте на торги акціями не більше двох відсотків від наявних фінансів. Якщо відсоток виросте, то розумний підхід до торгів може просто перетворитися в азартну гру.
Одним із способів заробітку грошей є робота на фондовій біржі . Сьогодні завдяки тому, що всі торгові операції можна здійснювати онлайн, робота на фондовому ринку значно полегшилася. А проводити операції купівлі-продажу цінних паперів можна не виходячи з дому.
Інструкція
1
Щоб почати торгувати на фондовій біржі, необхідно стати клієнтом якої-небудь брокерської організації. Перш ніж укладати договір, уважно вивчіть діяльність фірми і дізнайтеся якомога більше про її репутації.
2
Далі відкрийте рахунок у брокера, і починайте здійснювати торгові угоди. Найчастіше, торги відбуваються на майданчику, що надається брокером.
3
Щоб угода купівлі-продажу виявилася продуктивною, ретельно перевірте рівень ліквідності цінних паперів. Якщо не хочете сильно ризикувати, купуйте папери з високим рівнем ліквідності. Намагайтеся завжди купити якомога дешевше, а продати якомога дорожче.
4
Щоб забезпечити високий заробіток і низький ризик збитків, не вкладайте всі кошти в акції тільки однієї компанії, а придбайте цінні папери різних організацій. Таким чином, ви зможете створити свій портфель цінних паперів і керувати ним в сукупності. Якщо не вистачає фінансових ресурсів для формування фондового портфеля, можна скористатися послугою "кредитне плече". Щоб мати можливість отримувати додаткові грошові кошти для здійснення угод, необхідно заздалегідь відкрити депозит у брокера. У Російській Федерації розмір такого фінансового важеля становить 1: 5, тобто якщо депозит дорівнює 1000 доларів, ви можете отримати кредит у розмірі 5000 доларів і здійснити більш значущі угоди.
5
При роботі не забувайте враховувати те, що сума капіталу повинна приносити більше відсотків, ніж просте вкладення в банку, тільки так старання будуть мати сенс. Інакше з'явиться ризик прогоріти і не отримати ніякого прибутку.
6
Відвідайте тренінги по роботі на фондовій біржі. Завдяки ним ви зрозумієте які акції краще всього купувати, як сформувати портфель цінних паперів, коли найкраще продавати і купувати цінні папери.