Як закрити порти фаєрволом. Як закрити порти для доступу на ноут.

Фаервол, він же брандмауер і мережевий екран, призначений для контролю вхідного і вихідного інтернет-трафіку. Від того, наскільки правильно налаштований фаєрвол, залежить безпека роботи в мережі.
Інструкція
1
В операційній системі Windows є вбудований брандмауер, але його можливості дуже обмежені, тому краще користуватися програмою від стороннього виробника. Однією з кращих програм цього типу є Outpost Firewall.
2
Перед початком настройки відкрийте головне вікно програми. Виберіть «Параметри» - «Системні», потім знайдіть в нижній частині вкладки розділ «Глобальні правила і доступ в rawsocket» і натисніть в ньому кнопку «Правила».
3
У вікні, натисніть кнопку «Додати». В поле «Виберіть подію для правила» відзначте пташками пункти «Де протокол», «Де напрямок» і «Де локальний порт». Нижче, в поле «Опис правила», виберіть мишкою «Не визначено» в рядку «Де протокол» і виберіть в віконці протокол ТСР.
4
В поле «Опис правила» натисніть мишкою «Не визначено» в рядку «Де напрямок», виберіть в типі з'єднання пункт «Вхідне (з віддаленого комп'ютера на ваш комп'ютер)». У тому ж полі натисніть «Не визначено» в рядку «Де локальний порт» і впишіть номер порту, який необхідно закрити.
5
В поле «Виберіть дії для правила» відзначте пташкою «Блокувати ці дані». Натисніть «ОК» - обраний порт закритий для вхідних з'єднань. Ви можете закрити його і для вихідних, вибравши в описаних трохи вище настройках замість вхідного з'єднання виходить - «Вихідне (з вашого комп'ютера на віддалений комп'ютер)».
6
Якщо ви користуєтеся штатним фаерволом Windows, перевірте список винятків: «Пуск» - «Панель управління» - «Брандмауер Windows» - «Винятки». Зніміть пташку з «Видаленого помічника», якщо ви їм не користуєтесь. Ви можете взагалі заборонити винятку, поставивши пташку на вкладці «Загальні» в рядку «Не дозволяти виключення».
7
Фаервол в Windows 7 має більше можливостей, ніж в Windows XP, його можна використовувати для контролю як окремих портів, так і заданих діапазонів. Створіть правило для вихідних підключень, при запуску майстра створення правила виберіть пункт "Всі програми". Натисніть «Далі», у вікні, виберіть «Блокувати підключення». Знову натисніть «Далі», виберіть профіль і вкажіть ім'я правила. Потім у властивостях правила вкажіть порти, які брандмауер повинен блокувати. Точно так же створюється і правило для вхідних підключень.