Як робити фокуси будинку. Як робити фокуси з монеткою.

  •  Навчитися робити фокуси будинку можна, якщо порискал по безкрайніх просторах мережі інтернет. У цій інструкції ви ознайомитеся з простими і досить ефектними фокусами, навчитися яким вдома для вас не складе проблем. Справа в тому, що для їх виконання вам знадобиться звичайнісінька монетка та інші матеріали, які будинки можна знайти без проблем. Перед показиванія фокусів широкій публіці, потренуйтеся будинку поодинці і перед дзеркалом. А ось і фокуси.
  •  Фокус зі склянкою і монетою. Для виконання цього фокусу потрібні: монета, стакан, хустку габаритами 50х50 см. Фокусник показує глядачам склянку, наповнену водою, крім якої в нього більше нічого немає. Пропонує добровольцю з числа глядачів підійти і глянути в стакан. Фокусник в цей час накриває стакан хусткою, робить магічні паси і знімає хустку. Глядач дивиться в склянку і бачить, що там лежимо монета.
  •  У чому секрет? Монета заздалегідь приклеюється до дна склянки. Коли стакан порожній, монету через стінки відмінно видно. Але якщо стакан наповнений водою, монету не видно крізь воду, якщо дивитися з боків склянки. Видна вона лише зверху.
  •  Незвичайна монетка. Вам буде потрібно монетка і хустку 30х30 см для виконання цього фокусу. Також потрібен асистент. Фокусник кладе монетку на стіл, накриває її хусткою і пропонує глядачам по черзі підійти і переконатися в тому, що монета на місці. Потім фокусник бере хустку з монеткою в руку, спритним рухом перекидає його в іншу руку, а після показує, що хустку порожній. Після цього він підходить до одного з глядачів і витягує у нього з кишені монетку.Вот у чому секрет: у вас є напарник-помічник. Напарник сидить посеред глядачів, а коли вони підходять упевнитися в присутності монетки під хусткою, він підходить останнім і непомітно забирає монету з собою. Вам залишається тільки підійти до свого напарника і витягнути монету у нього з кишені.
  •  Фокус з хусткою і монеткою. Вам будуть потрібні для фокуса: монетка, два хусточки 30х30 см, резинка кільцеподібна. Отже, фокусник просить у глядачів монети. Йому жменьку монет, з яких фокусник вибирає одну. Діставши з кишені і розстеливши хустку, він кладе монету в центр хустки. Хустку перевертається, монетка залишається лежати під ним. Факір витягає з кишені гумку у формі кільця і надіває її на хустку, під монеткою його стиснувши. Далі глядачеві пропонується підставити свою долоню. А фокусник в цей час за кути розтягує хустку, домігшись того, щоб гумка з монети зіскочила. Але на долоні глядачеві нічого не впало. Потім фокуснику залишається зробити вигляд, що він бере монету з шафи або зі столу.
  •  Секрет простий. Полягає він у виготовленні незвичайного хустки. Візьміть два абсолютно однакових хустки, потім зшийте їх разом. Помістіть туди монетку, ушийте, щоб не випала з хустки. Коли ви виконуєте фокус, ви берете у глядача монету, після чого перевертаєте хустку. Монетка в цей час падає в вашу руку. Спеціально вшита монетка залишається в хустці. На неї якраз гумка-кільце і надівається. Монетку глядача ви повинні непомітно тримати в пальцях протягом всього фокусу і продемонструвати під кінець.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/QvdHRF2_7d8