Як відчистити праска від накипу.

Щоб праска прослужив довгі роки, час від часу необхідно видаляти накип. Для цього можете використовувати спеціальні або народні засоби. Крім того, в багатьох сучасних моделях передбачена функція самостійної очищення, що істотно полегшує процедуру.
Вам знадобиться
  • Лимонна кислота, столовий оцет, спеціальний засіб для видалення накипу.
Інструкція
1
Очистіть накип за допомогою лимонної кислоти. У 500 мл води розчиніть 10-15 гр лимонної кислоти. Залийте отриманий розчин в резервуар і нагрійте праска . Потім кілька разів натисніть кнопку парообразования. Охолодіть праска і повторіть процедуру ще раз. Замість лимонної кислоти можете використовувати сік лимона.
2
Використовуйте функцію самостійної очистки. Налийте воду в резервуар, встановіть максимальну температуру нагрівання підошви праска а. Дочекайтеся автоматичного відключення і натисніть на спеціальну кнопку. Найкраще проводити очистку над раковиною або ванною. Під час процедури накип вийде через парові отвори на підошві праска а. При необхідності можете повторити дії спочатку.
3
Візьміть жаропрочнуюпосуд з високими бортами. В неї вільно повинна поміщатися підошва праска а. Покладіть на середину посуду кілька дерев'яних паличок і помістіть праска . Потім влийте окріп в посуд так, щоб підошва праска а занурилася на 1-2 см, і додайте лимонну кислоту або столовий оцет. Ефект буде краще, якщо поставити ємність на повільний вогонь. Залиште в такому стані на 10-15 хвилин.
4
Використовуйте спеціальний засіб для видалення накипу. В господарських магазинах наданий широкий вибір даних препаратів. До складу засобу входять слабкі кислоти, які ефективно справляються з вапняним нальотом. Розведіть порошок у воді і залийте в резервуар. Нагрійте праска до максимальної температури і кілька натисніть на кнопку освіти пара.
5
Залийте в резервуар праска а засіб для очищення від накипу, яке попередньо необхідно розвести у воді. Складіть старий рушник в декілька шарів і поставте на нього праска підошвою вниз. Через годину налийте в резервуар чисту дистильовану воду, нагрійте до максимальної температури і включіть функцію пароутворення.