Як перемістити фрагмент тексту.

Фрагмент - це безперервний ділянку тексту. Іноді необхідно перенести фразу або пару пропозицій в інший абзац. Часом потрібно перемістити кілька абзаців або навіть цілий параграф. В обох випадках переміщення тексту не складає труднощів, треба тільки знати основні правила користування текстовим редактором.
Інструкція
1
Виділіть текстПервим справою необхідно виділити фрагмент за допомогою миші - натискаючи на ліву кнопку миші і утримуючи її, поки потрібна частина тексту не закінчиться. Приміром, в широко використовуваному редакторі Word можливі два види фрагмента: рядкової (який складається з декількох рядків, що йдуть одна за одною, і що бере свій початок з початку рядка) і лінійний (що включає послідовність з кількох рядків, які можуть починатися і закінчуватися в будь-якому місці рядка).
2
Перетягніть текст, якщо вам треба перемістити невеликої об'емПервий варіант операції переміщення фрагмента тексту - це «перетягування». Виділивши текст і навівши курсор на фрагмент, натисніть ліву клавішу миші. На екрані з'явиться пунктирний курсор. Утримуючи кнопку, наведіть його на те місце в тексті, куди ви хочете вставити фрагмент, і відпустіть.
3
Копіюйте текст, якщо обсяг великий або шукане місце знаходиться на інших страніцахСкопіруйте виділений текст, натиснувши на праву кнопку миші і вибравши необхідну команду, або використовуйте ту ж команду, вибравши потрібну кнопку на панелі управління. Встановіть курсор на потрібне місце в тексті і виберіть команду «вставити». Подібна операція можлива при використанні «гарячих» клавіш ctrl c (копіювати) і ctrl v (вставити). Споконвічний фрагмент тексту видаліть, виділивши його і натиснувши клавішу delete (del).
4
Використовуйте команду «вирізати» Можна перемістити текст, вирізавши його і вставивши на потрібне місце. В такому випадку вам не доведеться заново шукати його, виділяти і видаляти. Для цього виділіть текст і виберіть команду «вирізати». Використовуйте команду «вставити», щоб перемістити його в нове місце.
5
Використовуйте ті ж методи при переміщенні фрагмента з одного документа в другойЕслі вам треба перемістити частину тексту в інший документ, відкрийте обидва документи. Виділіть фрагмент і, «зачепивши» його мишею, перенесіть в інший текст таким же чином, як і в межах одного документа, не відпускаючи клавіші миші. При наведенні курсора на згорнуте вікно нового документа воно відкриється автоматично. Точно також можна використовувати команди «копіювати», «вирізати» і «вставити».