Як збільшити швидкість велосипеда. Як зробити задні крило для велика руками.

Коли велосипедна прогулянка затягується, крутити педалі стає все важче. Тоді й з'являється природне бажання змусити велосипед рухатися швидше не за рахунок сили велосипедиста, а за допомогою технічних засобів.
Інструкція
1
Неможливо перетворити звичайний прогулянковий велосипед з двома зірочками в спортивний багатошвідкісний. Однак нескладна модернізація в домашніх умовах допоможе поліпшити швидкісні показники навіть самого простого велосипеда .
2
Замініть кермо велосипеда на більш легкий. Підберіть зручне для вас полегшене сидінні. Спробуйте зовсім відмовитися від крил. В суху теплу погоду вони не потрібні, а в грязь і сльоту ви зможете повернути крила на місце. Ці зміни дозволять збільшити швидкість велосипеда за рахунок зменшення його ваги.
3
Поставте замість звичайних контактні педалі. Це дозволить розганяти велосипед не тільки тиском на педаль, але і притягненням педалі при її русі вгору. Правда, для використання таких педалей доведеться купити спеціальні черевики.
4
Зірочку на передньому колесі велосипеда спробуйте замінити зірочкою із збільшеною кількістю зубців, а зірочку заднього колеса змінити на зірочку із зменшеною кількістю зубців. Зазвичай на спортивних велосипеда х вперед ставлять шестерінку на п'ятдесят чотири зубці, а назад - на тридцять шість зубців. При такій модернізації важче крутити педалі при підйомі в гору, але можна Збільште швидкість велосипеда .
5
Діаметри велосипедних коліс змінюються в межах від 20 дюймів до 28 дюймів. Великі колеса дозволяють збільшити швидкість велосипеда , але крутити педалі буде важче. Крім того, велосипед з великими колесами більш стійкий. Великі колеса забезпечують і кращу прохідність, оскільки колесо може подолати перешкоду розміром не більше 1/3 діаметра колеса.
6
Можна піти далі і повністю самостійно зібрати велосипед, підібравши найбільш відповідні вашим вимогам комплектуючі. Головне знати, який велосипед ви хочете отримати в результаті. Може бути, як у пісні Дольского з трикутним колесом від Пікассо і провансальським дзвінком Ван Гога?