Як зробити катапульту. посібник з виготовлення катапульт в домашніх умовах.

Катапульта - це древнє метальна знаряддя, яке було основою артилерії тих часів. Воно дозволяло метати камені трьома способами: шляхом розтягування волокон, скручування сухожиль і використання противаги. Саме останній спосіб ми і використовуємо, щоб виготовити невелику катапульту , тобто, використовуємо енергію падаючого противаги.
Інструкція
1
Для створення такої катапульти вам потрібні дерев'яні рейки з перетином 5 мм квадратної форми, трохи мотузки, кілька цвяхів або клей. А також пара кришечок від скляних пляшок з-під пива або газованої води.
2
Вам необхідно створити упор і скручування линви для пускающего важеля. Краще відмовитися від складного методу скручування мотузки за допомогою клинів і звернутися до іншого способу, більш простому: канат потрібно затягнути безпосередньо в підставку для катапульти.
3
Приробити напрямні для пускающего важеля, інакше він піде в сторону при «бойовому ході». З направляючими важіль рухатиметься чітко і строго по прямій лінії.
4
Зміцніть головну частину. Це запобіжить розсипання вашої поки ще нестійкою конструкції на дрібні деталі після першого ж пострілу. Бойовий важіль повинен заглиблюватися в невеликий дерев'яний брусочок, розташований на головний частина катапульти. Це збереже пристрій і поліпшить кут пострілу. Приробити до важеля дротяний гачок. На підставу змонтуйте пусковий механізм.
5
Замотайте тепер мотузкою головну частину катапульти. Це також зіграє роль додаткового захисту і пом'якшить удар важеля. З пляшкової кришечки зробіть контейнер для ваших «бойових» зарядів. Катапульта готова! Стріляти маленькими каменями вона буде на відстань приблизно 2 м. Це все.
Корисна порада
На завершення змонтуйте на головну частину герб-кришку від пляшки з написом. Встановити катапульту можна на м'які ніжки, виконані з коркового дерева.