Як привітати з ювілеєм головного бухгалтера. Сценарій дня народження головного бухгалтера.

День народження одного з членів колективу - завжди привід для свята на роботі. Особливо, якщо він головний бухгалтер, - людина, керуючий фінансами і граючий велику роль у долі кожного працівника.
Інструкція
1
скооперуються сили всього колективу. Одноосібне привітання буде виглядати як мінімум негарно, тому зверніться до своїх колег і запропонуйте влаштувати невелике святкування для вашого бухгалтера на честь його ювілею. Обговоріть можливий подарунок і суму, яку кожен готовий в нього вкласти. Зробити все це краще хоча б за тиждень, щоб не бігати в останній момент.
2
Призначте час привітання та повідомте про нього начальство. Такі моменти відносяться до позаробочим, тому їх краще виносити за рамки робочого дня. Наприклад, залишіться на півгодини після його закінчення або ж влаштуйте урочисте привітання в обідню перерву. Від начальства потрібна присутність, а також правильним кроком буде дати йому слово на самому початку.
3
Вручайте подарунок всі разом, під оплески і дружні привітання. Щирі посмішки співробітників порадують головного бухгалтера в його день народження і залишать теплі спогади на довгий час.
4
Зробіть плакат або придбайте велику листівку. На ній повинні бути присутніми вітальні вірші і підписи всіх учасників свята. Якщо знайти листівку з віршем для головного бухгалтера не вдалося, не зневіряйтеся. Зробіть плакат і роздрукуйте приємні слова самостійно. Наприклад, «Гроші - непроста штука, безладу тут не бути! Бухгалтерія - наука. Як з грошима дружно жити! І баланси та звіти - це зовсім не дрібниця. Наш бухгалтер знає чітко, скільки, де, куди і як! ».
Зверніть увагу
Вірш, підібране спеціально для цього випадку, завжди буде до місця. Ви можете прочитати його одноосібно або влаштувати міні-спектакль, видавши кожному співробітнику по дві строчки. Вірші для поздоровлення головного бухгалтера ви можете знайти на цьому сайті: http://www.greylist.ru/docs/docs/2030.html
Корисна порада
Подарунок не обов'язково повинен бути пов'язаний зі сферою діяльності бухгалтера. Ви можете подарувати те, що стане в нагоді або ж те, що прийнято дарувати в офісній сфері.
Приводів привітати головного бухгалтера вашої фірми існує чимало. Це і день народження, і професійне свято, і інші значущі дати. А ось що йому подарувати - це велике питання. Адже потрібно вибрати практичний і оригінальний подарунок.
Інструкція
1
Насамперед враховуйте специфіку роботи головного бухгалтера. Він регулярно сидить за комп'ютером і обробляє числові дані. Звичайно, калькулятор - це зовсім не актуальний подарунок. А ось такі сувеніри, як комп'ютерні окуляри, оптична бездротова миша, ультрасучасний канцелярський набір - предмети дуже корисні. Особливо головбух оцінить сувеніри представницького класу. Наприклад, ручку фірми Parker, обтягнутий натуральною шкірою щоденник і т.п.
2
Об'єднайте ідею практичності і гумору. Наприклад, дуже цікавим подарунком буде велика скарбничка з написом «Коплі на податки».
3
Головний бухгалтер завжди оцінить цікаву книгу або хороший сучасний фільм. Не забудьте попередньо уточнити, які жанри переважно.
4
Відмінним поздоровленням стане подарунковий сертифікат, з яким можна відвідати магазин, салон, спортивний центр і вибрати вподобані товари або послуги на певну суму.
5
Організуйте маленьку подорож за місто або похід в розважальний центр, ресторан. Людина, яка постійно працює в офісі, отримає кращі враження саме від такого подарунка.
6
Привітати головного бухгалтера можна в прозі або віршах, написаних самостійно. Неважливо наскільки вони правильні, головне - від душі і щирого серця. Постарайтеся, щоб ваші слова викликали лише посмішку і добрі почуття. Вітання можна записати на красивій листівці або вимовити вголос.
7
Здійснити мрію - мабуть, найскладніший спосіб привітати головного бухгалтера. Постарайтеся з'ясувати, чим захоплюється ваш знайомий. Залежно від цього, вибирайте подарунок, який стане приємним сюрпризом для нього.