Як відключити прокрутку. Як прибрати плавну прокрутку.

Прокрутка необхідна для того, щоб пересуватися по документу або інтернет-сторінці в тих випадках, коли їх розмір не обмежений розміром екрана. Існує вертикальна і горизонтальна прокрутка. Якщо відключити прокрутку , повноцінно переглядати ресурси стане неможливо.
Інструкція
1
Прокрутка - настроюється параметр. Основні настройки задаються через компонент «Миша», вони діють для всіх додатків, а спосіб прокручування можна задати і скасувати за допомогою браузера. Останні налаштування будуть діяти при роботі в мережі інтернет.
2
Щоб відключити плавну прокрутку при перегляді інтернет-ресурсів, запустіть браузер і виберіть у меню «Інструменти» пункт «Настройки». Для Internet Explorer - меню «Сервис», пункт «Властивості оглядача». Якщо меню не відображається, клікніть по верхньої або нижньої панелі у вікні браузера і відзначте маркером в контекстному меню пункт «Панель меню» або «Рядок меню».
3
Після того, як відкриється вікно «Налаштування», перейдіть в ньому на вкладку «Додаткові» і зробіть активним розділ «Загальні». У групі «Перегляд сайтів» зніміть маркер з поля «Використовувати плавну прокрутку » та натисніть на кнопку ОК.
4
Для відключення автоматичної прокрутки зніміть маркер з поля «Використовувати автоматичну прокрутку ». Для Internet Explorer - пересувайтеся за списком доступних налаштувань, використовуючи смугу прокрутки, поки не знайдете потрібні пункти.
5
Для налаштування загальних параметрів прокрутки зверніться до компоненту «Миша». Для цього викличте «Панель управління» через меню «Пуск». У категорії «Принтери та інше обладнання» клікніть по значку «Миша».
6
У вікні «Властивості: Миша» перейдіть на вкладку «Коліщатко» і налаштуйте прокрутку у відповідності зі своїми вимогами. Маркер, встановлений в полі «Екран» буде зрушувати зображення на моніторі на відстань, рівну висоті екрана.
7
Якщо для вас цей параметр занадто великий, встановіть маркер в поле «На вказану кількість рядків» і введіть потрібне значення за допомогою клавіатури або кнопок зі стрілками. Значення «нуль» встановити не можна. Застосуйте нові налаштування і закрийте вікно.
Для перегляду сторінок в інтернеті існує опція плавної прокрутки. Вона дозволяє пересуватися по сторінці вгору і вниз більш гладко і рівно. В одних браузерах ця опція вбудована (як, наприклад, в браузері Mozilla Firefox), для інших потрібно встановити відповідну утиліту. Якщо необхідності в даній опції немає, плавну прокрутку можна просто відключити.
Інструкція
1
Запустіть браузер звичним для себе способом, у верхньому рядку меню виберіть пункт «Інструменти». Якщо ви не можете знайти меню, значить, вікно вашого браузера відображається в повноекранному режимі. Підведіть курсор миші до верхнього краю екрану, дочекайтеся, поки з'явиться панель, клікніть по ній правою кнопкою миші, у випадаючому меню встановіть маркер напроти рядка «Вийти з повноекранного режиму» або натисніть клавішу F11. Якщо не допомагає, натисніть правою кнопкою миші по панелі і переконайтеся в тому, що рядок «Панель меню» відзначена маркером.
2
В меню «Інструменти» виберіть пункт «Настройки». У вікні, перейдіть на вкладку «Додаткові» та активуйте вкладку «Загальні». У розділі «Перегляд сайтів» зніміть маркер з поля, розташованого навпроти рядка «Використовувати плавну прокрутку ». Натисніть на кнопку ОК, щоб підтвердити вибір і закрити вікно налаштувань. Нові налаштування набувають чинності негайно, перезапуску браузера не потрібно.
3
Щоб встановити потрібну кількість рядків, на яке буде переміщатися будь-який документ, що відкривається на комп'ютері, скористайтеся настройками миші. Для цього увійдіть в «Панель управління» через меню «Пуск». Виберіть розділ «Принтери та інше обладнання», клікніть по значку «Миша» лівою кнопкою миші. При класичному вигляді «Панелі управління» відразу виберіть значок «Миша».
4
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Коліщатко». У розділі «Прокрутка» встановіть маркер в потрібному для вас поле: «На вказану кількість рядків» або «На один екран». Якщо ви вибрали перший спосіб, за допомогою кнопок зі стрілками встановіть потрібну кількість рядків або введіть значення з клавіатури. Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або значок Х в правому верхньому куті вікна.