Як зробити локальну мережу з доступом в інтернет.

Створення локальної мережі дозволяє зв'язати групу стаціонарних комп'ютерів і периферійних пристроїв в єдину робочу схему. Для здійснення синхронного доступу до інтернету потрібно вірно вибрати параметри роботи мережевих карт всіх комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • - Мережевий кабель;
  • - мережевий адаптер.
Інструкція
1
Якщо у вас їсти можливість використовувати стаціонарний комп'ютер як сервери, то не здобувайте дорогі роутери і маршрутизатори. Для створення мінімальної мережі, яка складатиметься з двох комп'ютерів, вам буде потрібно, в цілому, три мережевих адаптера. Підключіть до комп'ютера-серверу нову мережеву карту.
2
З'єднайте між собою два комп'ютери. Для цього необхідно використовувати cross over - мережевий кабель із зворотним обтиском. Варто зазначити, що сучасні мережеві карти автоматично визначають розташування жив у кабелі. Це дозволяє використовувати практичні будь LAN-конектори.
3
До вільного мережного адаптера комп'ютера підключіть кабель провайдера. Включіть обидва ПК і дочекайтеся завантаження операційних систем. Приступите до налаштування комп'ютера-сервера. Створіть і налаштуйте нове підключення до інтернету . Перевірте його працездатність.
4
Відкрийте властивості мережевої картки, яка з'єднана з іншим комп'ютером. Виберіть параметри протоколу TCP/IP (v4). Активуйте використання постійного IP-адреси та введіть його значення. Уникайте шаблонних IP-адреси, як-192.168.0.1.
5
Перейдіть до властивостей з'єднання з інтернетом. Відкрийте вкладку «Доступ». Активуйте загальний доступ для інших користувачів, вказавши потрібну локальну мережа.
6
Розпочніть налаштуванні другого комп'ютера. Виберіть потрібну мережеву карту, якщо їх декілька. Відкрийте властивості TCP/IP (v4). Увімкніть функцію використання постійного IP-адреси. Вкажіть його значення, яке буде відрізнятися від IP іншого ПК останнім сегментом.
7
Заповніть графи «DNS-сервер» і «Основний шлюз». Для цього введіть у них IP-адресу потрібної мережевої карти першого комп'ютера. Збережіть налаштування. Перезавантажте обидва комп'ютера і перевірте працездатність сети.