Як стати інструктором в автошколі.

Якщо ваш водійський стаж вже перевищує три роки, то у вас є шанси стати постійним інструктором в автошколі. Існує певна процедура отримання даної вакансії.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - права категорії В;
  • - водійський стаж;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
Підготуйте всі необхідні документи. Як і для будь-якого іншого місця роботи, вам знадобиться паспорт, документ про закінчення освітньої установи (технікум, інститут), фотографії та характеристика з минулого місця роботи. Якщо останньою у вас немає, то підійде опис з місця навчання. Зробіть ксерокопії всіх документів і відскануйте їх теж на всякий випадок.
2
Заявіть в інтернеті про пошук роботи автомобільним інструктором . Зайдіть на всі дошки і сайти безкоштовних оголошень. Знайдіть в кожній з них розділ для здобувачів. Напишіть коротко про свій досвід роботи, освіта та бажану посаду. Складайте всі оголошення чітко і лаконічно. Дайте зрозуміти майбутньому роботодавцю, що ви цінний фахівець. Обов'язково вкажіть наявність досвіду роботи в цій сфері.
3
Знайдіть всі автошколи міста і обдзвоните їх по телефону. Випишіть всі їхні телефони з журналів або з інтернету. Скажіть, що у вас є бажання працювати в даній автошколі. Неодмінно розкажіть про свій досвід і наявність автомобіля, якщо він є. Це дуже вітається.
4
Пам'ятайте, що такі вакансії відкриваються нечасто, оскільки колишні інструктори не поспішають йти на пенсію. Тому проявите наполегливість і рішучість у цій справі. Надішліть електронною поштою все відскановані документи або принесіть їх безпосередньо в офіс школи.
5
Чекайте дзвінка або відповіді поштою. Якщо у вашій кандидатурі зацікавляться, вас обов'язково сповістять про це. Дотримуйтесь подальших інструкцій, які вам дадуть в автошколі. Однією з них буде обов'язковий огляд стану здоров'я. Пройдіть медичну комісію в найкоротші терміни. Заповніть всі необхідні документи, пройдіть тести і приступайте до роботи.
Зверніть увагу
Врахуйте, що робота в автошколі за наймом не завжди приносить великий дохід, а також доставляє масу розладів і клопоту. Подумайте через якийсь час про приватній практиці інструктора з водіння.