Як вибрати машинку для видалення катишків. машинка для зняття кошлатання велика.

При купівлі модного в'язаному або трикотажного речі хочеться, щоб вона прослужила якомога довше. Але не завжди ці очікування виправдовуються. Часто вже через місяць носки на поверхні матеріалу з'являються некрасиві катишки. Надягати таку річ стає вже неприємно. Багато жінок намагаються продовжити життя кофти або светри, зрізуючи свалявшиеся волокна. Тому справжньою знахідкою для господинь стали спеціальні машинки, що полегшують виконання цієї копіткої роботи.
Інструкція
1
При покупці машинки для видалення катишков зверніть увагу на її конструкцію. Вона може мати напівсферичну форму або забезпечуватися зручною ручкою. Але принцип дії в обох випадках схожий з електробритвою: катишки видаляються за допомогою сітки з дрібними отворами; їх краї гостро заточені. А позаду сітки розташовується ніж, який, обертаючись на великій швидкості, і зрізає волокна. Зверніть увагу: якщо отвори машинки дуже малі, то великі катишки можуть в них не увійти або застрягти між сіткою і ножем, і вам доведеться розбирати машинку , щоб її почистити.
2
Огляньте машинку . У хорошій речі виробники не допускають недбалості в збірці. Деталі повинні бути добре підігнані один до одного і не мати щербин, інакше апарат робитиме зачіпки на тканини. Краще, якщо вона випущена відомою фірмою і має гарантійний термін хоча б один рік.
3
Не женіться за дешевизною. Дуже дешеві машинки можуть бути виготовлені з низькоякісних матеріалів. Якщо поганий метал, виріб швидко затупітся. Найнадійніші - сталеві леза.
4
Вибирайте машинку оптимального розміру: велика є не дуже зручною, а з маленькою вам доведеться довше працювати, оскільки робоча поверхня для захоплення катишков занадто мала. Потримайте її в руках - якщо вона зручна, швидше за все, і її використання не викличе серйозних проблем.
5
Врахуйте також, що якщо прозора ємність для збору катишков буде занадто мала, то під час роботи вам доведеться часто її очищати, оскільки з заповненим контейнером машинка не працює.
6
У комплекті з цим апаратом може йти кришка і щіточка для більш зручного чищення, але чи потрібно це - вирішувати вам.
7
Якщо в пристрої передбачений регулятор висоти лез насадки, це дозволить застосовувати його для тканин з різною величиною ворсу. Видалення катишков можна буде виробляти ближче до поверхні тканини і з поверхні тонких матеріалів.
8
Машинки виконуються в декількох варіантах. У першому випадку електроживлення проводиться від мережі. Якщо ви віддаєте перевагу цей, зверніть увагу на довжину проводу. У другому випадку у неї одна батарейка. За відгуками покупців, її доводиться занадто часто замінювати. Є пристрої, що працюють від двох пальчикових батарейок. Ви зможете їх просто міняти або вставити акумуляторні батарейки і періодично ставити їх на підзарядку. Також є машинки, в які вбудований акумулятор, що заряджається від мережі. Який варіант найзручніший, вибирати вам - залежно від частоти і місця використання машинки.
Катишки - маленькі грудочки звалялася на поверхні трикотажного вироби вовни або бавовни, здатні зіпсувати весь його товарний вид. При цьому, навіть суворе відповідність рекомендаціям інструкції з прання, не гарантує їх відсутності. Вони можуть почати утворюватися ще до неї, коли ви надягнете річ лише кілька разів. Повернути первісний вигляд виробам допоможе машинка для видалення катишков.
Інструкція
1
Купіть машинку для видалення катишков в будь-якому магазині, де торгують побутовою технікою і навіть на ринку, в господарських відділах. Особливої принципової різниці між машинками різних виробників немає. За своїми конструктивними особливостями вони нагадують електричні бритви з обертовими ножами, захищеними металевою сіткою, щоб уникнути пошкодження тканини. Вони зручно розташовуються в руці або мають ручку, подібну ручці праски.
2
Така машинка може працювати від батарейок, від акумулятора мережі або від того і іншого разом. Прочитайте інструкцію і замініть акумулятор або вставте пару батарейок, зазначеного в інструкції формату, в корпус машинки.
3
Переконайтеся, що машинка не зможе пошкодити виріб, особливо якщо воно виготовлене з делікатних ниток, як, наприклад, кашеміровий джемпер або щільне, але тонке плаття з бавовняного трикотажу. Якщо в конструкції машинки реалізована така функція, відрегулюйте висоту лез.
4
Розкладіть виріб на плоскій рівній поверхні. На ньому не повинно бути складок і опуклостей, розгладьте тканину руками. Увімкніть машинку і піднесіть її робочу поверхню до поверхні виробу. Перевірте, щоб блок для збору катишков був щільно закритий. Легкими, круговими рухами, без натискання, ледь торкаючись до поверхні виробу, починайте його обробку.
5
Обробляйте поверхню виробу послідовно, окремими ділянками. Постійно контролюйте ступінь натискання на тканину, стежте, щоб все катишки були зрізані, інакше така неакуратна обробка не поліпшить зовнішній вигляд улюбленої речі.
6
При необхідності, періодично знімайте і чистіть знімний блок-контейнер для катишков. Якщо виріб давно не оброблялося або має великий розмір, можливо, доведеться замінити батарейки.
7
Після використання видаліть зрізані катишки з сумного контейнера, почистіть машинку від ворсу, налиплого на пластмасові частини, витягнете батарейки, згорніть шнур і складіть машинку в коробку для зберігання.