Як встановлювати дзеркальні шафи.

Дзеркальні шафи в даний час користуються величезним попитом. З їх допомогою можна приховати деякі недоліки невдалого планування. Така шафа візуально збільшує простір і приховує нерівності стін.
Вам знадобиться
  • шпаклівка, герметик, куточки
Інструкція
1
Замовте шафа за індивідуальними розмірами в фірмі, що виготовляє вбудовувану меблі. Для більш точних вимірів запросіть фахівця. Врахуйте, що двері забирають до 10 см внутрішнього простору шафи, тому слід додати цей розмір при вимірі його ширини. Якщо у вашій квартирі є ніша, то вам буде достатньо замовити тільки дзеркальні двері і напрямні. Роль стінок шафи виконуватимуть стіни і стеля квартири.
2
Проведіть підготовчу роботу перед установкою шафи. Усунете перекоси стін за допомогою шпаклівки або накладення на стіну інших додаткових матеріалів. Залийте все вільні простору герметиком. Також прослідкуйте, щоб стеля була ідеально рівним.
3
В корпусних меблів встановіть бічні панелі, закріпивши їх з верхньою кришкою і нижньою частиною спеціальними куточками. Постарайтеся встановити шафу максимально рівно. Зверніть увагу на те, що висота шафи повинна бути на 5 сантиметрів більше висоти дверей.
4
Приступайте до установки напрямних розсувної системи. Почніть з верхньої частини. Нижню частину встановіть строго паралельно підлозі, змістивши її на 3 сантиметри всередину шафи. В іншому випадку розсувні двері можуть відкриватися насилу або бути максимально рухливими. Перехлест дзеркальних дверей повинен бути не більше трьох сантиметрів, інакше ходові ролики будуть відбиватися в дзеркалі.
5
Замовляйте дзеркальних дверей для шафи подбайте про їх безпеку. Необхідно, щоб дзеркало мало якісну захисну плівку із зворотного боку. У разі якщо воно розіб'ється, все осколки залишаться на плівці.
6
Внутрішнє наповнення шафи виберіть на свій смак і необхідної функціональності. Це можуть бути різні полки, кошики, вішалки, ящики і т.п.