Як просунути клуб.

«Розкрутка» розважального клубу при правильному підході починається задовго до його відкриття і продовжується навіть після придбання певної кількості постійних клієнтів. Для просування клубу ви можете дотримуватися ряду простих рекомендацій.
Інструкція
1
В основі успіху будь-якого клубу лежить ексклюзивність і незвичність формату розваг, які він надає. Це таємниця, інтерес до якої необхідно підігріти для досягнення найбільшого ажіотажу. Саме з цієї позиції має формуватися просування клубу до його відкриття. Широке рекламне освітлення відкриття клубу , приурочене до якої-небудь події, анонсовані конкурси та цінні призи - ось на чому повинна базуватися ваша рекламна кампанія, розпочата ще до того як клуб офіційно відкритий.
2
Регулярно проводите тематичні вечірки, як приурочені, так і не приурочені до офіційних свят. Кожне таке подія повинна активно рекламуватися по радіо і ТБ. Розміщуйте рекламу на стендах по всьому місту, з найбільшою концентрацією в міру наближення до закладу. Співпрацюйте з інформаційними інтернет-порталами, присвяченими розвагам у вашому місті, намагайтеся, щоб кожні вихідні ваш клуб ставав місцем заходи, що виділяє його із загального ряду розважальних закладів.
3
Створіть свій сайт і спільнота в соціальній мережі. Активно запрошуйте користувачів в групу, наприклад «ВКонтакте». Створіть профіль користувача, який буде «обличчям» вашого клубу . Від його імені створіть групу і запрошуйте в неї користувачів. Так як пряме запрошення в групу неможливо, то доведеться спочатку додавати в друзі на профайл, а потім вже в групу.
4
«Прив'яжіть» до товариства ваш веб-сайт, на якому будуть публікуватися заплановані заходи, фото і відео клубу , а також фотозвіти з вечірок. Намагайтеся якомога більш повно і барвисто описати ваш клуб, зацікавити потенційного клієнта і зробити так, щоб відвідування вашого закладу було бажаним. При оновленні новин на сайті дублюйте їх в новинній стрічці профайла в соціальній мережі, а також в новинах групи.