Як заробити на самоскиді. скільки заробляють на своєму самоскиді.

Як і в будь-якому іншому виді бізнесу, заробіток на вантажоперевезеннях являє собою досить трудомістка справа. Важливо не тільки вкласти гроші в покупку самоскида, а й мати план з отримання першого прибутку, щоб відшкодувати витрати.
Вам знадобиться
  • - самоскид (и);
  • - стартовий капітал;
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
Знайдіть стартовий капітал. Перш за все вам варто задуматися, звідки взяти гроші на покупку самоскида (ів). Все буде залежати від того, наскільки швидко ви хочете досягти успіху в цьому виді бізнесу. На перший час вам може і вистачить 2-3 машин, але згодом, у міру розширення, вам доведеться збільшити цю кількість.
2
Розраховуйте на кілька мільйонів рублів. Їх можна взяти в кредит у банку або знайти інвестора, якому буде цікава ця ідея. Або скооперуйтеся з кількома партнерами для збору стартової суми. Одному завжди складно починати будь-який бізнес.
3
Придбайте якісну техніку. Пам'ятайте, що від цього фактора буде залежати тривалість вашої роботи. Для початку підійде і вітчизняний виробник - КАМАЗ, МАЗ.
4
Купіть самоскид марки ЗІЛ, якщо бюджет дозволяє зовсім небагато. Можете також придбати і кілька китайських самоскидів. Вони, звичайно, поступаються за якістю, але значно дешевше в ремонті, і у них велика окупність. Довговічніші самоскиди роблять у США та Європі. Купуйте кілька машин з цих країн вже по ходу ведення бізнесу.
5
Проаналізуйте ринок в районі свого проживання. Відкрийте сайти або журнали по будівельній темі, де пишуть оголошення. Знайдіть такі розділи, в яких згадують про продаж щебеню, піску або інших матеріалів з доставкою на який-небудь об'єкт.
6
Телефонуйте в кожну контору, яку ви знайшли за цим критерієм. Скрізь задавайте питання, чи залучають вони транспорт для перевезення. Якщо відповідь позитивна, залишайте свої координати. Пропрацюйте таким чином всі оголошення.
7
Виконайте перше замовлення. Перевезіть вантаж з точки А в точку В. Перший час вам потрібно добре проаналізувати поточний ринок і ціни. Тому намагайтеся виконувати велику кількість замовлень. Ви дізнаєтеся всі нюанси цієї справи, а саме розташування кар'єрів, майданчиків, процес доставки і т.д.
8
Заводите багато професійних знайомств. У міру здійснення перевезень беріть контактні дані якомога більшої числа замовників. Цей важливий крок гарантуватиме вашу зайнятість на довгий час.