Як вибрати пряжу для в'язання іграшок.

В'язана іграшка здатна підняти настрій і стати бажаним подарунком не тільки для дитини, але і для дорослого. Але щоб зробити таку іграшку, одного вміння в'язати недостатньо. Щоб м'який сувенір тримав форму і радував свого власника довгий час, необхідно правильно вибрати пряжу .
Інструкція
1
Переконайтеся, що пряжа, з якої ви збираєтеся в'язати іграшку, не линяє після прання. Для цього візьміть трохи пряжі і виперіть. Якщо в процесі прання з ниток почала сходити фарба, то така пряжа не підійде для виготовлення іграшки.
2
Якщо ви хочете зв'язати іграшку для немовляти, то вибирайте бавовняну пряжу . Іграшки з бавовни ідеально підходять для зовсім маленьких дітей, тому що такі вироби не викликають алергії, їх легко прати і сушити.
3
Малюкові старше 1 року підійдуть іграшки з акрилової пряжі, яка має багату кольорову гаму. Також вироби з акрилових ниток добре тримають форму, і на них не утворюються катишки після прання.
4
Дитині старше 3 років можна пов'язати іграшку з чистої вовни. Вовняна пряжа прекрасно підійде для виготовлення пухнастого ведмедика, ведмедика чи зайчика.
5
Пряжу з вмістом мохеру можна використовувати для виготовлення гриви або бороди у іграшки. Але через довгого ворсу такі нитки не можна використовувати у виробах для малюків.
6
Для в'язки подарунковій іграшки вибирайте фасонну пряжу . Сувеніри, виготовлені з цього матеріалу, виходять красивими й ошатними. Але іграшки з такої пряжі не можна часто прати, так як від частих прань виріб може втратити свій первісний вигляд.
7
Для декоративного оздоблення готової іграшки можна використовувати пряжу з люрексом. Блискуча нитка додасть виробу ошатний вигляд.
8
Якщо ви хочете зв'язати плямистого або смугастого звіра, то візьміть меланжеву пряжу . Такі іграшки будуть виглядати більш натуральними, так як їх забарвлення буде різнокольоровою, завдяки особливій фарбуванні меланжевих ниток.
9
Для виготовлення подарункової іграшки не варто використовувати нитки, отримані з розпущеною старої в'язаній речі. З такої пряжі вийде виріб, що має старий і пошарпаний вигляд. Але з колишніх у вживанні ниток можна пов'язати персонажів, які відмінно підійдуть для домашніх дитячих ігор.