Як лікувати стафілококову інфекцію. стафілоккоковая інфекція лікування.

Стафілококкова інфекція - це захворювання, яке викликають нерухомі грампозитивні бактерії, яких можна виявити при мікроскопічному дослідженні у вигляді виноградних грон. Стафілокок є постійним мешканцем шкірних покривів і слизових, не уявляючи при цьому шкоди, але в певних випадках коки починають бурхливо розмножуватися, приводячи до клінічних проявів цієї інфекції.
Вам знадобиться
  • -Консультація лікаря;
  • -мазок на мікрофлору;
  • -антибактеріальна терапія;
  • -іммуностімулірующая і вітамінна терапія.
Інструкція
1
Як правило, стафілококи починають бурхливе розмноження у людей з ослабленим імунітетом або потрапляючи в організм через пошкоджені шкірні покриви. Самим підступним з цих бактерій вважають золотистого стафілокока, який здатний викликати такі захворювання, як фурункули, ячмені, ангіни, панариції і багато інших.
2
Діагноз стафілококової інфекції ставиться на підставі мазка, який лікар бере з уражених слизових або ран. Крім виявлення збудника необхідно також перевірити його чутливість до антибіотиків, так як ця бактерія виробляє імунітет до багатьох препаратів цієї групи. Саме тому лікарі не втомлюються повторювати, що безконтрольний прийом антибіотиків і протимікробних засобів без належного контролю фахівця може тільки погіршити перебіг інфекції.
3
Після того як діагноз встановлено, а посів проведений, лікар повинен призначити антибіотики, до яких чутливий стафілокок. Якщо у вас спостерігаються великі гнійні пошкодження, то можливо хірургічне висічення ураженої тканини з наступною обробкою рани антимікробними препаратами.
4
Для підтримки імунітету лікар може призначити і імуностимулюючі ліки. Багато з них мають рослинне походження - наприклад, женьшень або китайський лимонник. Також слід пропити курс вітамінів, який допоможе поліпшити обмін речовин і заповнити в організмі нестача важливих мікро- і макроелементів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aKF7jgZlI6s
Зверніть увагу
Порушення обміну речовин і гормонального статусу, пригнічення імунітету - всі ці стани сприяють рецидивам стафілококової інфекції. Тільки при усуненні всіх цих проблем лікування стафілокока буде успішним і ефективним!