Як купити дельтаплан.

Оголошень щодо продажу дельтапланів можна знайти безліч, як в різних друкованих виданнях, так і в інтернеті. Купівля дельтаплана для багатьох - початок шляху в небо. Тому придбання цього літального апарату слід розглядати з усією серйозністю і відповідальністю.
Інструкція
1
Перш ніж купувати дельтаплан, пройдіть курси навчання польотам на ньому. Це можна зробити у відповідному клубі чи школі на апараті, що належить навчальної організації. Самостійне придбання необхідних навичок без знань та інструкторів може призвести до інвалідності або більше сумних наслідків. Саме цим загрожує будь-яке падіння навіть з невеликої висоти. У клубах і школах є досвідчені і компетентні інструктора, а жорстке дотримання техніки безпеки може 100% гарантувати життя і здоров'я учнів.
2
Крім того, пройшовши належне навчання, рівень вашої майстерності швидко виросте і дозволить придбати більш серйозний апарат, ніж той, на якому проводилося навчання. Ваш інструктор, якщо вдасться налагодити з ним хороші стосунки, допоможе вибрати хороший дельтаплан їх наявних у продажі.
3
Після проходження навчання ви вже визначте свої смаки і переваги в дельтапланерний спорті і будете точно знати, що вам потрібно від придбаного апарату. Новий дельтаплан в Росії можна купити тільки на замовлення або через дилера української фірми «Аерос». Асортимент імпортних моделей набагато ширше.
4
При покупці ненових дельтапланів уникайте дуже старих конструкцій. Огляньте каркас апарату на предмет виявлення слідів корозії. Зверніть увагу: на алюмінієвих елементах сліди корозії виглядають як порошок білого кольору на поверхні деталі. Часто корозія зустрічається на внутрішніх поверхнях труб і під втулками. Особливо уважно оглядайте кінці втулок і області навколо заклепок - корозія в цих місцях неприпустима.
5
Не купуйте дельтаплан з вм'ятинами і викривленнями каркаса. Це пов'язано з вкрай мізерним асортиментом на ринку запчастин до більшості апаратів. Іншими словами, для заміни консолі буде простіше зробити її копію, ніж знайти потрібну запчастину. Але й це не вихід - виробництво нової деталі - трудомісткий і дорогий процес. За цим же самих причин прагнете купувати ті дельтаплани, які зараз знаходяться у виробництві.
6
Зверніть увагу на троси і крила. Навіть на майже нових дельтапланах нерідко зустрічаються перекручення крила, троси та розтяжки. Експлуатація апарату з такими дефектами призводить до розриву перекручених елементів, тому їх необхідно відразу ж міняти.
7
Огляньте обшивку дельтаплана. У присутності і з дозволу продавця натисніть на вітрило пальцем або гумкою. Якщо вод впливом вашого тиску тканину піддається або навіть протикається, значить, матеріал пошкоджений ультрафіолетом і небезпечний для використання. Матеріал для створення нової обшивки або накладення латок дістати вкрай важко.
8
У висновку вибору обов'язково протестуйте дельтаплан в польоті. Це дозволить переконатися, що апарат має ті самі характеристики, яких ви від нього очікуєте.