Як прочистити карбюратор бензопили.

Причинами порушень в роботі двигуна бензопили часто є засмічений карбюратор. Це відбувається через застосування неякісного бензину або попадання всередину бензобака сторонніх часток. Для прочищення карбюратор а його необхідно повністю розібрати.
Вам знадобиться
  • - викрутки з плоским і хрестоподібним лезом;
  • - набір гайкових ключів;
  • - чистять склади, безворсової тканина;
  • - ультразвукова кавітаційна ванна
Інструкція
1
Перед виконанням робіт злийте паливо з бензобака. Відверніть гвинти на верхній кришці бензопили і зніміть її. Вийміть з корпусу повітряного фільтра фільтруючий елемент і зніміть сам корпус, відкрутивши гайки. Часто, крім гайок, корпус утримується фіксаторами. Отщелкніте їх, натиснувши відповідні виступи. З правого боку карбюратор а зніміть паливний шланг і тягу приводу повітряної заслінки. Відгвинтивши кріпильні гвинти і гайки на корпусі карбюратор а, зніміть його і витягніть наконечник троса з важеля приводу дросельної заслінки.
2
З лівого боку стягніть шланг подачі палива з його штуцера. Викриття гвинт регулювання обертів холостого ходу і кріпильний гвинт верхньої кришки карбюратор а. Зніміть верхню кришку і знайдіть паливну мембрану паливного насоса, що має вигляд синьою прозорою прокладки. На лівій стороні корпусу знайдіть гвинти з пружинними скобами. Попередньо знявши скоби, вигвинтите гвинти. Запишіть, промаркируйте або запам'ятайте їх установчі місця, щоб не переплутати при складанні.
3
Відкрутіть гвинти на нижній кришці карбюратор а і зніміть цю кришку. Зніміть вузол голчастого клапана, відкрутивши гвинт. Будьте уважні - під двуплечим важелем приводу клапана встановлена пружина. Відгвинтивши гвинт повітряної заслінки, зніміть і її. Після цього демонтуйте вісь цієї заслінки, приклавши зусилля вздовж неї. Отвір осі повітряної заслінки завчасно прикрийте пальцем, щоб не втратити підпружинений кулька, що знаходиться в ньому.
4
Зніміть дросельну заслінку, відкрутивши гвинт її кріплення. Потім зніміть важіль її приводу і пружинну шайбу-стопор. Зверніть увагу: гвинти кріплення дросельної заслінки взаємозамінні, а гвинт кріплення важеля її приводу дуже схожий на них, але має іншу довжину. Чи не переплутайте гвинти при складанні. На закінчення зніміть вісь дросельної заслінки, запам'ятавши її правильне положення.
5
Розкладіть на столі всі деталі карбюратор а і огляньте їх з метою дефектовки. Зношені елементи та пошкоджені прокладки замініть новими. Всі деталі ретельно промийте із застосуванням спеціалізованих миючих засобів і протріть насухо тканиною без ворсу. Жиклери і трубки продміть стисненим повітрям. Для зручності продувки використовуйте ручний або ножний повітряний насос.
6
З метою підвищення ефективності прочищення деталей карбюратор а, використовуйте ультразвукову ванну, що використовує для очищення ефект кавітації. Для цього наповніть її бензином або соляркою, опустіть в неї всі необхідні елементи карбюратор а і включіть на 2-3 періоду по 5 хвилин кожен. По закінченні процесу продміть деталі стисненим повітрям.
Самостійний ремонт карбюратора з повною його розбиранням, прочищенням, промиванням і продувкою стисненим повітрям - дуже копітка робота, що вимагає акуратності, уважності та терпіння. Виконання цієї роботи не вимагає застосування спеціалізованого обладнання і спеціального інструменту. В якості компресора для продувки використовуйте насос для шин.
Інструкція
1
Відверніть електромагнітний клапан. З його корпусу вийміть паливний жиклер. Відкрутивши всі гвинти кріплення кришки карбюратора, зніміть кришку. Тонкою викруткою або дротом витолкніте і вийміть осі поплавців і самі поплавці. Дотримуючись акуратність, зніміть прокладку кришки карбюратора. При наявності на ній пошкоджень прокладку замініть на нову. При наявності переривчастих слідів від контактів з ущільнюються поверхнями вказують, замініть кришку карбюратора.
2
Зніміть паливний клапан і замініть на ньому кільце ущільнювача. Перевірте вільне переміщення паливного клапана в сідлі і відсутність занадто великого поперечного люфту голки паливного клапана. Демпфуючий кулька при натисканні пальцем повинен легко утапливаться і чітко повертатися назад. Паливний клапан нерозбірний: за наявності несправностей замініть його. Відвернувши всі гвинти кріплення кришки пускового пристрою, зніміть цю кришку разом з діафрагмою. Далі акуратно роз'єднаєте діафрагму і кришку пускового пристрою і витягніть діафрагменну пружину. Відверніть і вийміть пробку паливного фільтра разом з фільтром.
3
Для зняття з карбюратора важеля приводу повітряної заслінки, акуратно відкрутіть його вісь, з-під важеля витягніть стопорний кульку з пружиною, потім знімайте важіль. За допомогою викрутки витягніть розпилювачі прискорювального насоса з карбюратора. Відвернувши гвинти кріплення кришки прискорювального насоса, зніміть цю кришку. Зніміть діафрагму і пружину прискорювального насоса. Відвернувши гвинти кріплення кришки економайзера потужностних режимів, вийміть пластмасову заглушку і регулювальний гвинт складу паливної суміші. Для вилучення заглушки можна використовувати штопор. Незалежно від стану цієї заглушки, її слід замінити на нову.
4
Виверніть і вийміть з карбюратора емульсійні трубки. Головні паливні жиклери можуть бути конструктивно об'єднані з емульсійними трубками або бути встановлені в їхніх криницях. Трубки і жиклери витягніть, промийте бензином або ацетоном, і продміть стисненим повітрям. Тверді відкладення всередині жиклерів видаліть гострої дерев'яною паличкою. Для зняття дроти з датчика гвинта регулювання паливної суміші, відкрутіть гвинт його кріплення. Вийміть регулювальний гвинт.
5
Паливний фільтр карбюратора промийте бензином або ацетоном, продміть стисненим повітрям. При наявності пошкоджень на сітці фільтру або неможливості його продути, замініть фільтр. Замініть поплавці й прокладку, якщо вони мають які-небудь ушкодження. Виявивши сліди торкання поплавців об стінки корпусу карбюратора, відрегулюйте кронштейни поплавців. Самі поплавці встановіть за шаблоном. Зверніть увагу: неправильна установка поплавців порушить роботу карбюратора.
6
Промийте і продуйте стисненим повітрям всі канали і отвори на кришці карбюратора. Потерті, зламані і потріскані деталі пускового пристрою замініть новими. Паливний жиклер холостого ходу прочистите тонкої мідної дротом і продміть стисненим повітрям. Тим же чином очистіть усі інші жиклери карбюратора. Діаметр дроту повинен бути істотно менше діаметра жиклера. Інакше калібрування жиклера буде порушена.
7
Для перевірки електромагнітного клапана, підключіть плюсової провід від АКБ до відповідної клеми клапана, а мінусовій - до корпусу клапана. На справному клапані голка повинна втопитися всередину корпусу. Несправний електромагнітний клапан замініть на новий. Потерті, пошкоджені і зламані деталі прискорювального насоса і економайзера потужностних режимів теж замініть на нові. Деталі кришки прискорювального насоса, економайзера і корпусу карбюратора з пошкодженими поверхнями також замініть. Продуйте стисненим повітрям отвір розпилювача прискорювального насоса, жиклери прискорювального насоса з обох сторін карбюратора, отвори для регулювальних гвинтів
8
Збірку карбюратора здійсните в порядку, зворотному розбиранні. Зверніть увагу на свободу переміщень поплавців в камері поплавця карбюратора. При необхідності, відрегулюйте положення поплавців. Зверніть увагу на свободу переміщення голки електромагнітного клапана, на момент затягування сідла клапана, самого клапана, установку жиклерів відповідно до маркування.