Як заклеїти холодильник.

Не завжди є можливість купити замість старого холодильника новий. Ось і доводиться придумувати способи, за допомогою яких старенькому холодильнику можна повернути привабливий зовнішній вигляд. Зробити це можна, заклеївши його плівкою-самоклейкой або пофарбувавши спеціальною емаллю.
Вам знадобиться
  • - плівка-самоклейка;
  • - силіконовий герметик;
  • - емаль або фарба;
  • - олівець;
  • - ножиці ;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Вдихнути нове життя в старий холодильник можна різними способами. Все залежить від його дефектів. Якщо в корпусі холодильника виникли тріщини, викличте майстра з сервісного центру, щоб він подивився і сказав, чи можна їх заклеїти, або холодильник вже не підлягає ремонту.
2
Невеликі тріщини заклейте силіконовим герметиком. Попередньо разморозьте холодильник, протріть його стінки і ретельно просушіть. Потім уважно ознайомтеся з інструкцією до силіконового герметику і змастіть їм ділянку, рівномірно поліруючи його по всій поверхні. Під час роботи дійте згідно інструкції, яка вказана на герметику (там має бути написано, скільки той повинен сохнути, перш ніж можна буде включати агрегат).
3
Бажано також з'ясувати причину появи тріщини. Якщо виною всьому сильно навантажені полки, надалі постарайтеся більше їх не навантажувати. Також стінка може тріснути через неправильне монтажу-збірки при виробництві. Таке трапляється навіть у відносно нових холодильника х. У цьому випадку зверніться в магазин, де ви купували холодильник, і замініть його на більш якісний.
4
Самі двері і зовнішні стінки холодильника прекрасно освіжить плівка - самоклейка або спеціальна емаль. Наприклад, двері холодильника можна поклеїти веселою плівкою під колір кухні або її окремих елементів. Якщо вам не хочеться кардинально міняти зовнішній вигляд холодильника , поталу двері і бічні стінки білою плівкою. Якісна плівка досить стійка до зносу і легко приклеюється до основи. Для поклейки плівки вимірюйте розміри кожної частини холодильника (дверей, бічних панелей), відріжте необхідний шматок плівки, роз'єднаєте її, відокремивши захисну частину, і приклейте липкою стороною до холодильника.
5
Також пофарбуйте холодильник в білий колір за допомогою автомобільних фарб і спеціальних емалей. Бажано вибирати емаль з пульверизатором, так ви зможете домогтися більш рівномірного шару, ніж за допомогою пензлика. Попередньо поверхню, яку передбачається фарбувати, потрібно гарненько вимити і знежирити.
Ваш улюблений холодильник не вічний, тому від поломки він не застрахований. Якщо з холодильник ом коїться щось недобре, не поспішайте телефонувати майстру. Цілком можливо, що ви самі зможете усунути несправність, якщо візьметеся за це серйозно. Давайте розглянемо декілька видів несправностей, які ви можете усунути самі, заощадивши кошти і гроші.
Інструкція
1
Якщо в холодильник е раз у раз з'являється вода, значить, швидше за все, в ньому порушено процес постачання резервуара вологою. Для усунення такої несправності досить прочистити дренажний отвір або зливний канал.
2
Якщо холодильник з часом став занадто сильно заморожувати продукти, це може говорити про проблеми з терморегулятором. Виправити таку неполадку ви можете досить просто: поверніть ручку терморегулятора проти годинникової стрілки. Не допомогло? Тоді перевірте, може бути, у вас включена кнопка швидкої заморозки. Ця кнопка після натискання може запасти, внаслідок чого холодильник може працювати не гірше морозильної камери. Це здорово, але не у всіх випадках.
3
Ще одна проблема, зворотна попередньої: холодильник дуже слабо заморожує. Цю проблему ви можете вирішити чотирма способами. Перша і небажана для вас причина недостатньої заморозки - це зниження ефективності роботи компресора. Тут без виклику фахівця з холодильник ам, на жаль, не обійдешся.
4
Друга оказія, яка може трапитися з вашим терморегулятором, це несправність його самого. У цьому випадку у вас є можливість віддати цю деталь на регулювання або просто замінити терморегулятор.
5
Перевіривши терморегулятор і переконавшись в його справності, перевірте дверцята холодильник а. Її могло «повісті». Здійсніть регулювання дверцята шляхом зміни натягу двох діагональних тяг, розташованих під панеллю дверцята вашого агрегату.
6
Якщо дверцята висить рівно, перевірте її ущільнювач - він міг втратити форму та/або еластичність, а також прорватися деінде. Перегляньте кожен міліметр ущільнювача замініть його новим у разі виявлення пошкоджень.