Як зав'язати квадратний хустку. хустку квадратний з хвостиком.

Квадратний хустку може стати не тільки яскравим акцентом в колірній гамі вашого костюма. Різні способи його зав'язування допоможуть вам використовувати один і той же аксесуар як прикраса-трансформер і змінювати ваш образ кожен день.
Інструкція
1
Поверніть хустку втричі так, щоб вийшла смужка. Накиньте його на плечі і посуньте обидва кінці вліво. Правий кінець хустки підніміть вгору перед лівим, заведіть в петлю і протягніть вниз. Лівий кінець оберніть навколо смужки тричі, при цьому рукою притримуйте отримувані петлі, щоб вони не затяглися. Потім зав'яжіть обидва кінці вузлом. Розправте повітряні петлі.
2
Великий квадратний хустку складіть навпіл. На лівій стороні зав'яжіть великий, вільний вузол. Накиньте хустку так, щоб вузол виявився зліва. Праву сторону розправте. Вільний кінець пропустіть в вузол і злегка простягніть, сховавши під смугою хустки, прилеглої до шиї.
3
Покладіть хустку виворітного стороною вгору. Правий і лівий куточки загніть на 2-3 см. Потім подверніте ці сторони так, щоб вони поєдналися в центрі полотна. Одягніть хустку , вирівнявши кінці хустки спереду. Зауважте хустку . Правий кінець обмотайте спіраллю навколо смужки хустки праворуч, поступово прибираючи кінець тому. Так само поступите з лівим кінцем.
4
Два протилежних кінця зв'яжіть маленьким тугим вузлом. Залишилися вільні кути пропустіть під вузлом назустріч один одному і витягніть на протилежну сторону. У вас вийде пишна драпіровка, «надіта» на смуги хустки. Розташуйте її на грудях, а кінці хустки зав'яжіть за шиєю ззаду.
5
Складіть квадратне полотно навпіл. На правому кінці затягніть вузол. Накиньте хустку на плечі. На лівому кінці сформуйте складки, збираючи тканину «гармошкою». Зробіть 5 складок однакової ширини. Зберіть їх правий кінець в руку і пропустіть через вузол на хустці. Відрегулюйте натяг вузла так, щоб драпіровка не вислизала.
6
Поверніть великий хустку в рулон. Надіньте його, кінці вирівняйте. Перекрутити їх джгутом біля основи, потім верхні кути хустки оберніть навколо смужки на шиї, поступово відводячи назад. Решта кути хустки спереду розправте.