Як підібрати чубок.

Фасонів челок існує досить багато, і ви можете розгубитися при виборі підходящої саме для вас. Отже, ви усвідомили, що чубчик - це саме те, чого не дістає вашому вигляду, залишилося тільки вибрати її форму. Що потрібно враховувати і з яким проханням звертатися до перукаря в кінцевому підсумку?
Інструкція
1
Природно, найважливіше, на що треба звернути увагу при виборі чубчика - це форма вашого обличчя. Чубчика бувають прямими, довгими, градуйованими, короткими і довгими. Яка підійде саме вам? Якщо ваше обличчя круглої форми, то злегка скорегувати його допоможе асиметрична градуированная, злегка "рвана", чубчик, а ось прямих і вже тим більше коротких челок вам явно варто уникати.
2
Якщо ваше обличчя худе і витягнуте, то його відмінно допоможе скорегувати пряма і досить довга чубчик, приблизно до брів. Також можна додати їй злегка напівкруглу форму, яка буде плавно переходити в довгі пасма біля скронь. Витягнутому особа підхід не градуйовані, а щільні чубчика, які краще укладати круглої великий щіткою для волосся, надаючи волоссям обсяг і пишність.
3
Якщо вам здається, що у вас занадто крутий або високий лоб - сміливо робіть градуированную і трохи рвану чубок , вона відмінно його приховає. Також вам цілком може підійти і напівкругла чубчик, яка, правда, не повинна бути занадто довгою або короткою. Ідеальна довжина - приблизно до середини чола.
4
Якщо ви є володаркою досить масивного підборіддя, то вам необхідно спробувати зробити пряму чубок . Вона повинна бути досить густий і гладкою, щоб врівноважувати нижню частину обличчя.
5
При довгому носі відмінно допомагає пухнаста рівна об'ємна чубчик приблизно до брів, трохи лялькова. Така чубчик прекрасно відверне увагу на себе.
6
Вибирати чубок можна також і в залежності від вашого зростання: наприклад, високим дівчатам йдуть довгі і прямі густі чубчика, а ось маленьким масивних і пишних зачісок коштувати уникати.
7
Добре виглядають чубчика і з кучерявим волоссям, однак, тільки в тому випадку, якщо їх випрямити. Робити це краще за допомогою круглої щітки і фена, під час сушки надаючи чубчику обсяг. Локально користуйтеся розгладжувальним спреєм і (за потребою) праскою. Кучерявим волоссям дуже йде пряма чубчик приблизно до брів.