Як відновити пароль від скриньки на mail ru. Як відновити пароль на майл за допомогою коду.

При реєстрації поштової ящика на mail.ru рекомендується установка якомога більш складного пароля. Але чим складніше пароль, тим більше шанс його забути або втратити. В цьому випадку ви можете використовувати один з простих варіантів відновлення пароля.
Інструкція
1
Перейдіть на головну сторінку mail.ru. Поруч з віконцем введення логіна і пароля для входу на пошту знаходиться посилання "Забули пароль?". Натисніть на неї, після чого вам буде запропонований один із способів відновлення пароля залежно від того, який з них був обраний вами при реєстрації.
2
Одним з варіантів відновлення пароля, який ви можете вибрати при реєстрації, є відновлення за допомогою введення відповіді на секретне питання. В цьому випадку вам необхідно ввести відповідь на питання, вказаний при реєстрації, після чого ви будете перенаправлені на сторінку відновлення пароля.
3
Якщо при реєстрації ви вибрали спосіб відновлення пароля за допомогою мобільного телефону, то ви будете перенаправлені на сторінку, на якій від вас буде потрібно ввести номер мобільного телефону. У випадку якщо він співпадає з при реєстрації, то на нього буде висланий код. Введіть його у відповідне поле, після чого ви зможете створити новий пароль для вашої поштової ящика .
4
У разі ж якщо при реєстрації ви вказували запасний ящик електронної пошти, то варіантом, який вам буде запропонований, є відновлення за допомогою посилання, яка буде на нього вислана. Перейдіть по ній, після чого ви зможете створити новий пароль.
5
Якщо ж жоден з вищевказаних способів вам не підходить, то ви можете звернутися в службу технічної підтримки ресурсу. Від вас буде потрібно такі дані, як логін, дата і час реєстрації поштової ящика , а також дата і час останнього використання сервісу. Ви можете як використовувати спеціальну форму відправки, так і написати безпосередньо. Крім вищезазначеної інформації, від вас може знадобитися будь-яка додаткова інформація. Надайте її і слідуйте всім інструкціям, які будуть вам представлені фахівцем технічної підтримки.
Сьогодні важко собі уявити життя без електронної пошти з її необмеженими можливостями для спілкування, обміном файлами (фотографіями, документами, відеофайлами і т.д.). Крім того, втратити доступ до поштової скриньки в сучасній системі означає втратити безліч необхідних контактів. Тому дуже важливо зуміти швидко відновити пароль на мейл.
Вам знадобиться
  • Відповідь на секретне питання (вказаний вами при реєстрації в системі)
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню на сторінку відновлення пароля http://win.mail.ru/cgi-bin/passremindВведите ваш логін і натисніть кнопку "Далі". У вікні, введіть відповідь на секретне питання обраний вами при реєстрації поштової скриньки. Натисніть кнопку Enter.
2
Введіть новий пароль у розпочатому активному поле, повторіть його в наступному. У наступній рядків введіть код з картинки. Натисніть кнопку Enter. Ваш новий пароль буде збережений в системі.
3
У вікні вам буде запропоновано пройти авторизацію з новим паролем для вашого ящика. Введіть пароль і натисніть кнопку "Увійти". Тепер ви отримали доступ до аккаунту і можете користуватися вашим поштовою скринькою.
Зверніть увагу
Якщо вам не вдається відновити пароль на мейл запропонованим способом, скористайтеся альтернативними методами відновлення або в крайньому випадку напишіть в службу підтримки, вам дадуть відповідь протягом трьох днів.
Корисна порада
Якщо не пам'ятаєте відповідь на секретне питання, ви можете скористатися й іншими, передбаченими системою способами відновлення пароля, перерахованими тут http://win.mail.ru/cgi-bin/support?sp=65