Як вибрати масивну дошку.

При обробці приміщення ви можете використовувати масивну дошку . Даний матеріал дуже популярний в даний час. Особливу увагу потрібно приділити вибору якісного матеріалу.
Інструкція
1
В першу чергу, визначте, якого дизайну повинен бути матеріал. Він повинен поєднуватися з усіма іншими складовими приміщення. У магазині ви можете придбати дошки практично будь-якого тону і кольору. Сучасні масивні дошки мають різноманітну текстуру. Виготовляється даний матеріал з «традиційних» порід дерева, а також з екзотичних. Для виготовлення дошки, в більшості випадків, використовується бук. Дана деревина має приємний теплий відтінок. Бук має високу міцність. Однак дошки з такого матеріалу дуже чутливі до вологи. Якщо ви робите ремонт у приміщенні, де присутній високий рівень вологи, то зверніть увагу на інші породи дерева - тик, модрину і подібні.
2
Особливу увагу приділіть якості масивної дошки та її геометричним характеристикам. У товщі планок та на їх поверхні зовсім не повинно бути тріщин. Зверніть увагу на торці планок. Вони не повинні бути обпаленими. Подібні дефекти свідчать про порушення технології сушіння. Такий матеріал в майбутньому виглядатиме вкрай не естетично. Важливим моментом при виборі є геометричні характеристики. Дошки повинні без проблем з'єднуватися один з одним. Виступів і провалів бути не повинно. Планки, які викладені в ряд, повинні утворювати одну суцільну лінію.
3
Виробник повинен надати вам багато інформації про свій продукт. Добре вивчіть товар перед покупкою. Рекомендується набувати ту масивну дошку , яка піддавалася сушінні в камерах конвективного типу. Оптимальна вологість деревини - 9%.
4
Зверніть увагу на наявність сертифікатів якості. ГОСТ на масивну дошку трохи «розмитий», тому хороші виробники намагаються посилити для себе вимоги до виробленому продукту. У компанії-виробнику обов'язково повинні бути присутніми сертифікати.