Як вирізати волосся в Photoshop. Як вирізати волоски в фотошопі.

Завдяки величезній кількості можливостей і універсальності, редактор растрової графіки Adobe Photoshop можна застосовувати для найрізноманітніших завдань обробки цифрових зображень. Наприклад, можна вирізати волосся з портрета і додати замість них нову зачіску.
Вам знадобиться
  • - файл вихідного зображення;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте зображення, на якому потрібно вирізати волосся , в Adobe Photoshop. Скористайтеся клавіатурним скороченням Ctrl + O або пунктом "Open ..." меню File для відображення діалогу Open. Перейдіть в ньому до потрібної директорії, виділіть файл зображення в списку, клікніть по кнопці «Відкрити».
2
Встановіть масштаб перегляду зображення, найбільш зручний для роботи із засобами виділення. Активуйте інструмент Zoom Tool, натиснувши клавішу Z або відповідну кнопку на панелі інструментів.
3
Створіть грубе виділення навколо волосся на зображенні. Скористайтеся інструментами груп Lasso Tool і Marquee Tool.
4
Активуйте режим швидкої маски. Переведіть в нажатое стан кнопку з підказкою Edit in Quick Mask Mode, розташовану в панелі інструментів або натисніть Q на клавіатурі.
5
Зробіть активним інструмент Brush Tool, скориставшись кнопкою на панелі інструментів. Також можна натиснути кілька разів клавішу B. Виберіть кисть з потрібними параметрами для корекції області виділення шляхом редагування маски. Для цього клікніть по кнопці списку, що випадає Brush у верхній панелі і клацніть по іконці з зображенням потрібного відбитка пензля. При необхідності задайте діаметр і прозорість кисті в полях Master Diameter і Opacity. Виберіть чорний як колір переднього плану.
6
Використовуючи вибрану кисть, відредагуйте область виділення в режимі швидкої маски. При необхідності змінюйте параметр Opacity кисті для створення рівних напівпрозорих областей. Дезактивують режим швидкої маски, натиснувши клавішу Q або перевівши інструмент Edit in Quick Mask Mode у відключене стан.
7
Виріжте волосся . Виберіть в меню пункти Edit і Clear, якщо необхідно просто очистити виділену область. Виберіть Edit і Cut або натисніть Ctrl + X, якщо хочете, щоб вирізане зображення було поміщено в буфер обміну.
Зверніть увагу
Після початку роботи з зображенням збережіть його робочу копію в окремий файл, щоб випадково не перезаписати оригінал.
Корисна порада
Після вирізання волосся при необхідності доопрацювати результуюче зображення за допомогою інструменту Eraser Tool.
Якщо ви вже пробували в Photoshop вирізати волосся на фотографії, то напевно знаєте, яка це довга і трудомістка робота. А якщо як норовливої шевелюри будуть шикарні, як у Електроніка, кучері, то можна не сумніватися: найближчі 2-3 години доведеться провести, уткнувшись носом в монітор. До того ж, якщо використовувати ластик або ласо, отримані кучері будуть неприродними, але, хвала дизайнерським богам, вирізання волосся можна виконати більш швидким і ефективним способом.
Інструкція
1
Вибирайте таку фотографію, в якій темне волосся будуть на світлому фоні. До слова, такий підхід буде краще для будь-яких інструментів виділення.
2
Відкрийте фотографію через головне меню (Файл -> Відкрити) або за допомогою поєднання клавіш Ctrl і O.
3
Відкрийте в меню «Фільтри», а потім «Витягнути», гарячі клавіші - Alt + Ctrl + X. Зверніть увагу, що в Photoshop версії CS4 немає фільтра «Витягнути», тому доведеться встановити його додатково. Для цього скачайте його і помістіть в папку Filters, яка знаходиться за адресою С: \ Program Files \ Adobe \ Adobe Photoshop CS4 \ Plug-ins \ Filters.
4
У вікні необхідний інструмент, як правило, вже активовано. В іншому випадку його потрібно вибрати самому, на панелі ліворуч він найперший. Починайте виділяти область волосся. Намагайтеся використовувати якомога більш маленький розмір кисті, тому що від цього залежить якість результату. Виділення області має бути замкнутим.
5
Після виділення необхідної ділянки візьміть інструмент Full Tool і залийте ним область всередині контура, а потім натисніть OK.
6
Оцініть результат. Якщо вийшло дещо грубувато, спробуйте знову, але вибирайте для кисті менший діаметр. Для того щоб вирізати волосся якнайкраще, необхідно відчути інструмент, а для цього може знадобитися кілька спроб.
Зверніть увагу
Вирізаємо волосся в Фотошопі 3 кроки. З уроку ви дізнаєтеся як вирізати волосся, хутро та інші складні для виділення предмети за допомогою інструменту Refine Edge (CS5). 1. Насамперед потрібно відкрити зображення (Ctrl + O), в якому ми хочемо прибрати волосся або інше. 2. За допомогою інструменту Швидке виділення »(W) особа, одяг і частину волосся, під якою немає фону.
Корисна порада
Уроки фотошопа »Уроки фотошопа для початківців» Фотомонтаж »Кілька способів для вирізання волосся в Фотошопі. Кращими є фотографії, які зроблені в професійній студії і зняті на білому фоні. У таких кадрів набагато простіше знайти краю предмета, але вирізання тонких волосся все ще може бути трохи складніше. В цьому прикладі ми будемо використовувати загальний метод каналів, щоб вирізати цю прекрасну даму.