Як повернути гроші, якщо товар в кредит. повернення товару при оформленні кредиту.

Закон про захист прав споживачів дозволяє покупцеві повернути гроші , якщо товар виявився неякісним або не відповідає очікуванням. Але що робити, якщо возвращаемая річ була куплена в кредит ?
Інструкція
1
Навіть якщо придбаний вами товар виявився неякісним, не переставайте своєчасно вносити платежі по кредит у. З моменту поломки товар а і до моменту повернення грошей може пройти чимало часу, а за кожен день прострочення банк буде стягувати з вас пені. Штрафи, сплачені у зв'язку з простроченням платежів, в будь-якому випадку ляжуть на ваші плечі - магазин не зобов'язаний компенсувати ці витрати.
2
Напишіть претензію на адресу магазину з вимогою відшкодувати суму, витрачену на погашення банківської позики, і прикладіть до заяви копії документів, які підтверджують, що ви вносили платежі по кредит у. Згідно ст. 24 Закону РФ «Про захист прав споживачів» при поверненні товар а неналежної якості, купленого в кредит , споживач має право на повне відшкодування грошової суми, сплаченої банку до дня повернення товар а в магазин, і на відшкодування плати за користування кредит ом. При цьому грошові суми, витрачені на штрафи, не компенсуються. Також магазин не зобов'язаний відшкодовувати гроші , витрачені на страховку при оформленні кредит а й інші додаткові послуги банку, якими ви скористалися за власним бажанням.
3
В момент повернення товар а вимагайте від продавця документ, де буде вказано, що договір купівлі-продажу можна вважати недійсним.
4
За законом продавець зобов'язаний повернути кошти кредит кричу. Для отримання своїх грошей за неякісний товар звертайтеся в банк, через яку був оформлений кредит . Якщо частина суми вами була оплачена самостійно в магазині (наприклад, перший внесок), ви зможете повернути її у продавця.
5
При поверненні грошей, сплачених за бракований товар, не зайвим буде вимагати в банку угоду про розірвання договору споживчого кредит а, де буде прописано, що банк не має до вас фінансових претензій. Це допоможе вам надалі убезпечити себе від можливих розбіжностей і не зіпсувати свою кредит ву історію.