Як перевести текст зі сканера. Як перекласти текст з фотографії в пдф.

Сканер призначений для створення цифрових копій зображень. Відсканований документ може бути збережений у вигляді малюнка або переведений в текстової формат. Все залежить від того, який кінцевий результат хоче отримати користувач, і які програми використовує для роботи.
Інструкція
1
За умовчанням сканер зберігає зняті зображення у вигляді.jpg"-, .bmp- або .tiff-файлів - це формат графіки. З файлами такого типу можна працювати в графічних редакторах: змінювати дозвіл, контрастність, яскравість документа або застосовувати інші візуальні ефекти. Багатоплатформовий формат .pdf дає дещо інші можливості для обробки зображень, але все ж для того, щоб працювати з відсканованим документом у форматі тексту, необхідно скористатися або окремою функцією сканера, або спеціальним додатком для розпізнавання тексту.
2
Вивчіть можливості свого сканера. Для багатьох моделей розробниками передбачена утиліта для перекладу відсканованого зображення в текст, вона поставляється в комплекті з пристроєм і знаходиться на установчому диску. У меню сканера дана опція позначається як «Розпізнавання тексту» або OCR (Optical Character Recognition). Якщо даної опції немає, встановіть стороннє додаток, наприклад Fine Rider.
3
Оберіть в меню сканера або програми відповідну кнопку і дочекайтеся закінчення сканування. Після цього інформація з документа може бути або автоматично переведена в текстової формат і відкрита в блокноті, або вам буде необхідно виконати кілька додаткових дій.
4
Якщо текст був експортований у файл формату .txt, збережіть документ звичайним способом, або скопіюйте його вміст і вставте в документ іншого формату, наприклад, .doc (.docx). У тому випадку, якщо ви все ще бачите текст у вигляді картинки, виберіть крок «Розпізнати» і дочекайтеся, коли завершиться процес. Після цього виберіть команду «Експорт» або ж скопіюйте розпізнаний текст, і вставте його в документ в зручному для вас форматі.
5
Якість «перекладу» тексту зі сканера багато в чому залежить від обраних налаштувань дозволу. Чим вище дозвіл, тим більш точну копію зніме сканер. Коли ви збираєтеся переводити малюнок у текст, оптимальним варіантом будуть середні настройки дозволу. Якщо дозвіл занадто низька, копія буде не дуже чіткої, отже, розпізнати текст буде складніше. Якщо дозвіл надмірно високе, зайві шуми також ускладнять роботу з перекладу графіки в текст.