Як оформити магазин біжутерії. Як можна розташувати біжутерію на полицях.

Торгівля біжутерією - прибутковий і перспективний бізнес. Темпи продажів залежать не тільки від різноманітності асортименту, а й від оформлення магазина . Велику роль в цьому відіграє освітлення, декорації, антураж і загальна атмосфера.
Вам знадобиться
  • - стелажі для продукції;
  • - різні підставки;
  • - предмети для оформлення тематичних полиць;
  • - рекламний банер.
Інструкція
1
Розробляючи оформлення магазина біжутерії, орієнтуйтеся на особливості конкретно вашого приміщення. Розділіть його умовно на функціональні зони і підберіть відповідне оформлення для кожної з них.
2
При виборі шпалер врахуйте, що покриття стін має бути лише фоном. Якщо ви купите яскраві та ефектні шпалери, то вони будуть відволікати покупців від товару. Тому краще виберіть однотонне покриття для стін, на яких ви зможете розмістити стелажі з продукцією або розвісити великі довгі кольє прямо на них ...
3
Якщо ви тяжієте до різних декоративним елементам, то можете розташувати їх по краях стін. А біля каси повісьте великий банер із зображенням вашої продукції і щасливих покупців. Пам'ятайте, що покупка повинна супроводжуватися позитивними емоціями, тому оформлення каси і прилеглого простору продумайте особливо ретельно.
4
Щоб забезпечити собі рекордні продажі візьміть собі за правило поєднувати красу і зручність. Вишуканий дизайн - це, безумовно, важливо, але комфорт і простота - невід'ємні складові успіху.
5
Покупець, що прийшов до вас перший раз, повинен без зусиль знайти цікавить його товар. Для цього розмістіть біжутерію в певному порядку. Якщо в асортименті переважають кільця, сережки та браслети, не пов'язані між собою, то помістіть їх окремо один від одного.
6
При наявності великої кількості наборів біжутерії краще розташувати їх поруч. Усі наявні набори розділіть по стилям і оформите стелажі відповідно до цього критерію. Поруч з прикрасами морської тематики недбало киньте кілька черепашок, дрібну гальку. Постеліть на полицю блакитний атлас, що імітує морські хвилі. І далі по аналогії оформите решта тематичні групи товару.
7
Поруч з кожним таким стеллажом встановіть дзеркало у відповідній рамці, щоб покупцям було зручно приміряти вподобані прикраси.
Корисна порада
В магазині біжутерії зробіть яскраве освітлення. Метали і камені повинні блищати і переливатися, інакше рівень продажів може значно знизитися.