Як гладити нейлон. Як гладити спортивні штани з 100% поліестеру.

Нейлон використовується у виробництві панчіх, носок, нижньої білизни і спортивного одягу. Завдяки властивостям еластичності і міцності цей матеріал дуже чутливий до високої температури.
Вам знадобиться
  • Праска ситцеве ганчірочка, прасувальна дошка
Інструкція
1
Уважно вивчіть інструкцію до вашого праски. Якщо не передбачений режим делікатного прасування, то такий праска не підійде. Гладити нейлон взагалі небажано і допустимо тільки в крайніх випадках. Максимальна температура -110 градусів Цельсія.
2
Оберіть режим прасування з температурою менше 110 градусів Цельсія. Ні в якому разі не використовуйте режими з паровою обробкою.
3
Коли праска нагріється, розкладіть виріб на прасувальної дошки. Зверху покладіть суху тканину. Чим тонше виріб, тим товщі повинна бути тканина.
4
Гладьте виріб акуратними рухами. Не тягніть, що не пересмикувати праска з місця на місце. Краще потримайте його на ділянці одягу, а потім Підніміть на іншу ділянку.
5
Щоб вивести плями з одягу з нейлону, краще зверніться в хімчистку. Але в крайніх випадках це можна зробити і самостійно. Наприклад, підкладіть шматочок газети чи папірусному папери на жевачку, а зверху ганчірочку з ситцю. Потримайте зверху праска. Жевачка повинна відійти на папірець.
6
У більшості випадків достатньо просто розкласти виріб з нейлону на прасувальної дошки і розправити всі складки руками. Коли воно висохне, на ньому не буде складок. Колготки, наприклад, можна повісити на сушку. До прасування слід звертатися тільки в крайньому випадку.
Зверніть увагу
Більшість виробів з нейлону прасування не потребує.