Як заправити нитку в подвійну голку.

Подвійна голка для швейної машинки - це по суті дві голки в одному утримувачі. При її використанні на лицьовій стороні вийде дві лінії з рівними рядками, а на виворітного - одна зиґзаґоподібна.
Вам знадобиться
  • швейна машинка, подвійна голка, нитки 2 котушки
Інструкція
1
За допомогою подвійної голки ви зможете: зробити вишивку, пришити тасьму, сформувати защипи, виконан нитка рельєфи зі шнуром, підшити трикотажне виріб. Залежно від варіанту тканини, вони поділяються на три типи - джинс, універсал і стрейч. Від звичайних голок нумерація подвійних відрізняється тим, що додатково вказується проміжок між ними, виражений в міліметрах. Це пристосування дозволить вам вишити одночасно два малюнки, паралельних один одному. Є можливість заправки верхніх ниток різного кольору. Використовуючи вузькі голки 1,7 - 2,6 мм, ви отримаєте накладення малюнків рядків один на одного, що створюватиме ефект тіні. Для отримання декоративних рядків необхідно використовувати голки, розмір яких менше максимально допустимої ширини "зигзага" на вашій машинці.
2
Ви маєте можливість встановити подвійну голку на машинку, в тому випадку, якщо вона може шити строчкою "зигзаг" і за умови, що заправка нитки передня. Відстань між голками дорівнюватиме або менше максимально допустимої ширини «зигзага», спочатку допустимої.
3
Встановіть подвійну голку в швейну машинку, направивши для цього плоску частину держателя назад, а круглу вперед. Помістіть на призначене для них місце дві котушки, які будуть розмотуватися в різних напрямках, інакше ви отримаєте заплутувати і переплетающиеся нитки.
4
Заправте нитки в подвійну голку. Робіть це стандартним способом, ведучи одночасно від котушок до входів у вушка, тільки в останній момент розведіть їх в протилежні сторони. Після чого обидві нитки вставте в різні нітенаправітеля. У разі, якщо на машинці він тільки один, вставте першу нитка , другу відпустіть.
5
Для зигзага або атласною строчки використовуйте лапку. Майте на увазі, що чим тонше тканина, тим слабкіше натягу нитки і навпаки.
Подвійна голка для швейної машинки - це, по суті, дві голки в одному утримувачі. При сходинці такої голкою на обличчі виходить пара ліній з прямими рядками, а на вивороті - одна зиґзаґоподібна.
Інструкція
1
Існує три типи подвійних голок - стрейч, джинс і універсал, використовувані в залежності від типу тканини. Нумерація подвійних голок збігається з нумерацією звичайних, але додатково через дріб відображається відстань між ними в міліметрах.
2
Ви можете поставити подвійну голку на машинку, якщо вона може шити строчкою "зигзаг", а заправка нитки передня. Крім того, відстань між голками має дорівнювати або менше максимальної ширини «зигзага», допустимого на машинці.
3
Перед заправкою вставте голку . Направте плоску частину держателя назад, а круглу вперед. Встановіть дві котушки, розмотується в протилежних напрямках. Інакше (при однонаправленном розмотуванні) нитки будуть переплітатися і плутатися.
4
Нитки заправте звичайним способом, ведучи разом від котушок до входів у вушка. Тільки в цей момент розведіть їх в різні боки. Обидві нитки вставити в різні нітенаправітеля, але, якщо на машинці є тільки один, вставте одну нитку, а іншу відпустіть. Вставте нитки звичайним способом, тільки вручну. Автоматичний пристрій, не застосовуйте.
5
Використовуйте лапку для зигзага або атласною строчки. Натяг нитки залежить від щільності тканини (чим вона тонша, тим слабше).