Як організувати святкове заходи. Як провести бабусин день народження Які влаштувати заходи.

Свято - це щось радісне, світле і хвилююче. Він дає відпочинок тілу і душі, можливість познайомитися з новими людьми і забути на якийсь час повсякденні турботи. Але справа в тому, що іноді доводиться задуматися, як же організувати торжество. Не приділяючи підготовці достатньої уваги, свята виходять одноманітними, сірими і не запам'ятовуються.
Інструкція
1
Починайте заздалегідь створювати радісний настрій. Воно цілеспрямовано і вміло організується провідними торжества, а не береться з повітря. Допоможуть вам у цьому яскраві і барвисті запрошення з незвичайним текстом, які необхідно розіслати всім гостям, навіть якщо вони живуть з вами на одній сходовій площадці. Зробіть запрошення самостійно, і ваші старання не залишаться непоміченими.
2
Продумайте святкове меню. Що б не говорили прихильники тверезого і здорового способу життя, народ ставиться до свят, як до можливості багато і смачно поїсти і від душі випити. Якщо у вашій компанії жінок більше, то необхідно подумати про легких закусках, винах і солодких десертах, а якщо чоловіків - не можна економити на гарячих і м'ясних закусках, а так же подбати про міцні напої.
3
Чи не обійдіть своєю увагою сервіровку святкового столу, т.к. зі смаком прикрашений стіл послужить продовженням у створенні святкового настрою у гостей. Щоб витримати сервіровку в якомусь певному стилі, використовуйте паперові серветки всіляких малюнків і забарвлень, які ви легко знайдете в магазині. Не забувайте і про різнокольорових свічках. Вони можуть бути гелієві, плаваючі у воді, декоративні.
4
Задумайтесь про те, хто саме буде проводити свято, якщо бажаєте зробити його ще більш цікавим, веселим і яскравим. Хороший ведучий здатний знайти спосіб розвеселити гостей, а свята не дати перетворитися на пиятику. Для цього ви можете запросити професійного ведучого.
5
Продумайте сценарій, якщо ви плануєте вести свято самостійно. У заготівлі повинні бути в достатній кількості ігри, розваги та смішні конкурси. Для кожного конкурсу підберіть відповідну музику і, звичайно, продумайте призи для переможців.
6
Враховуйте при цьому, чи знають запрошені гості один одного, ладнають між собою, чи мають почуття гумору, і яке кількісне співвідношення в компанії чоловіків і жінок.
7
Готуючись до свята, не забудьте про те, що в створенні святкової атмосфери велике значення відіграє музичний супровід. Заздалегідь підготуйте і перевірте всю необхідну музичну апаратуру, підберіть музику для фонотеки. Швидше за все, вам вже відомі музичні пристрасті ваших гостей. Постарайтеся вибрати музику різних музичних напрямків, але перше місце відведіть танцювальній музиці.
8
Обов'язково продумайте прикраса приміщення, в якому проходитиме торжество. З цією метою ви можете запросити представників фірми, спеціально що займається прикрасою приміщень, вони виконають все красиво і швидко. Але не засмучуйтеся, якщо у вас немає такої можливості. Зрозуміло, прикраса приміщення займе більше часу, і буде потрібно вся ваша фантазія, але зате кімната придбає чарівність і індивідуальність. Ви можете скористатися повітряними кульками, електрогірляндами, квітами, плакатами, виконаними самостійно. Майже у всіх є в домі «бабусин сундук», в якому роками зберігаються старовинні речі: скатертини, шалі, бантики, стрічки. З усього цього можна зробити оригінальні драпірування.
9
Не забувайте, що головною прикрасою є люди, запрошені на ваше свято. Але правильна організація стократно посилять радість вашого спілкування з друзями, колегами та родичами. Сили, витрачені на підготовку свята, окупляться, і гості скажуть вам не раз теплі слова за чудове свято.