Як відремонтувати шланг пилососа.

Ваш пилосос чудово працює, хоча йому вже більше десяти років. Але ось виникли проблеми зі шлангом . Не поспішайте викидати, спробуйте відремонтувати шланг своїми руками.
Вам знадобиться
  • Стара велосипедна шина, гумова трубка, скотч, ножиці, шматок дроту, гумка.
Інструкція
1
Найбільш часто гнучкий шланг пилососа може продірявитися в місцях, де проходить лінія вигину. Тому якщо ваш пилосос став слабшим втягувати повітря, потужність його впала, а звук при роботі посилився, ретельно роздивиться шланг по всій довжині.
2
Може бути, під час прибирання в пилосос потрапив великий сміття, і шланг просто забився. Для видалення стороннього предмета розтягніть шланг і загляньте всередину. Якщо ні просвіту, візьміть довгу рейку з заокругленим кінцем і прочистите шланг.
3
При виявленні незначних тріщин зробіть спеціальну накладку. Для цього візьміть стару велосипедну шину, відріжте від неї шматок розміром трохи більше, ніж пошкоджене місце, і натягніть на шланг пилососа. Спеціальними гумками закріпіть на місці зносу.
4
Якщо шланг практично розірвався, тоді розріжте його остаточно. Підберіть товсту гумову трубку відповідного діаметру. Відріжте від неї 10 сантиметрів, надіньте роз'єднані кінці шланга на цю трубку і закріпіть дротом. Зверху місця з'єднання обмотайте ізоляційною стрічкою.
5
Більш простий і доступний спосіб ремонту шланга - це обмотка його підручними засобами. Він буде дієвим тоді, коли тріщина в шлангу ще незначних розмірів. Тут можна використовувати як звичайний широкий скотч, так і стрічку для обклеювання вікон. Ретельно з'єднайте місце ушкодження і обмотайте. Пройдіться скотчем кілька разів, захоплюючи по 7-8 сантиметрів з кожного боку від розриву.
6
Звичайно, всі ці способи - це лише тимчасова міра. Тому найнадійніший варіант - це купити новий шланг. Якщо у вашому місті немає спеціалізованих магазинів, пройдіться по барахолці. Там ви точно підберете шланг для свого старенького пилососа, і обійдеться він вам зовсім дешево. Після заміни шланга пилосос прослужить вам ще не один рік.