Як розробляти голос. змінити тембр голосу.

Різкий і неприємний, оксамитовий і мелодійний, яким би голос не був, він завжди впливає на сприйняття людини. Звичайно, хочеться, щоб людям подобався ваш голос , але далеко не всі володіють своїм голос ом повною мірою. Причина цього криється в невмінні контролювати дихання, неопрацьованості зв'язок, зажатости м'язів горла, а часом і в поганому здоров'я.
Інструкція
1
Найголовніше на шляху до оволодіння своїм голос ом - це освоєння дихальної гімнастики. Перед тим, як почати заняття з контролю дихання сходіть на прийом до отоларинголога, щоб виключити захворювання органів дихання.
2
Вправи дихальної гімнастикою спрямовані на звільнення формують голос органів від надмірного навантаження. Для цього необхідно навчитися нижньому диафрагмальному диханню. Виконуйте наступні вправи:
3
Ляжте на спину, одну руку покладіть на живіт, іншу під поперек. На рахунок «три» глибоко вдихніть через ніс, одночасно випнувши живіт. Затримайте дихання на два рахунки і починайте повільно видихати через рот, втягуючи живіт і вимовляючи шиплячий звук.
4
Початкове положення: стоячи, плечі розгорнені і трохи опущені, спина пряма. Вдихніть глибоко носом, неначе втягуєте запах. Видихати потрібно повільніше, ніж вдихали, неначе дуеті на замерзле скло.
5
Повільно йдіть, контролюючи дихання, вдихайте на 2 кроки і видихайте теж на 2. З часом видих поступово збільшуйте до 10 кроків.
6
Сядьте або встаньте. Вдих через ніс із затримкою на 2 секунди. Видихайте короткими порціями, вважаючи вголос 1, 2, 3, 4, 5. Потім повторіть те ж, після вдиху промовивши 6, 7, 8, 9, 10.
7
Уявіть, що ви дуже втомилися. Розслабтеся, але спина повинна залишатися прямою. Легко, наче закликаючи когось на допомогу Постон. Стогін повинен бути на звуці «н» або «м», приєднуючи до нього голосні: «ммммо-ммма-ммму». Звук повинен йти вільно і монотонно, як би проходячи по стовпу, піднімаючись вгору і упираючись в ніс, зуби, лоб.
8
Виконувати вправи потрібно плавно 5-6 разів за заняття по 10 хвилин кожен день. Прислухайтеся до себе, щоб виконувати їх найбільш ефективно. При правильних дихальних тренуваннях, ваш голос буде литися вільно без напруги, він стане більш глибоким, заворожливим і сильним.