Як зв'язати яйце гачком.

Великодні яйця, пов'язані гачком , є відмінним подарунком до весняного християнського свята. Зв'яжіть яйце гачком і здивуєте своїх рідних чи друзів незвичайним сувеніром, подарувавши можливість оригінально прикрасити до свята домашній інтер'єр.
Вам знадобиться
  • - пряжа відповідного кольору (приблизно 140 м);
  • - гачок для в'язання потрібного розміру (№ 3 або 5);
  • - наповнювач (поролон, синтепон або вата).
Інструкція
1
Щоб зв'язати гачком яйце 8,5 см, наберіть 2 повітряні петлі і замкніть їх у кільце. Пров'яжіть 7 стовпчиків без накиду. У вас вийде перший ряд. Далі продовжуйте в'язку по колу.
2
У другому ряду зробіть надбавку. Для цього пров'яжіть в одну петлю з попереднього ряду 2 стовпчики. Повторіть це 7 разів. У результаті повинно вийти 14 стовпчиків без накиду. Далі зв'яжіть весь третій ряд 14-ю стовпчиками. Потім в четвертому ряду виконайте 7 разів виконайте надбавку і 1 стовпчик без накиду. Всього повинен вийти 21 стовпчик. Зв'яжіть п'ятий радий за допомогою 21 стовпчика без накиду. Зв'яжіть шостий ряд, зробивши надбавку і 2 стовпчики. Повторіть ці дії 7 разів, вийде 28 стовпчиків без накиду. Далі пров'яжіть сьомий ряд, використовуючи 28 стовпчиків. У восьмому ряду 7 раз виконайте надбавку і 3 стовпчики без накиду. У результаті повинно вийти 35 стовпчиків. З дев'ятого по п'ятнадцятий ряди (всього 7 рядів) пров'яжіть з використанням 35 стовпчиків без накиду.
3
В шістнадцятому ряду зробіть убавку. Для цього пропустіть 1 стовпчик з попереднього ряду, потім пров'яжіть 1 стовпчик без накиду і 5 стовпчиків без накиду. Повторіть ці дії 5 разів, щоб вийшло 30 стовпчиків. Потім сімнадцятий ряд пров'яжіть за допомогою 30 стовпчиків без накиду. У вісімнадцятому ряду виконайте убавку і 4 стовпчика 5 разів. Має вийти 25 стовпчиків без накиду. У дев'ятнадцятому ряду знову 5 разів зробіть убавку і 3 стовпчики, щоб отримати 20 стовпчиків без накиду. У 20 ряду виконайте убавку і 2 стовпчики без накиду. Повторіть 5 разів. Вийде 15 стовпчиків.
4
Вкладіть обраний вами наповнювач (поролон, вату або синтепон). У двадцять першому і двадцять другому ряду виконайте убавку. Повторюйте останню дію до тих пір, поки повністю не закриється отвір. Обірвіть нитку і сховайте її кінець всередину. Великоднє в'язане яйце готово!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3_4vielemzY