Як знайти приміщення для перукарні.

Щоб перукарня або маленький салон краси опинилися конкурентоспроможними, потрібно з самого початку прагнути довести клієнтам і самому собі, що ваш заклад дійсно відповідає сучасному рівню обслуговування. І перше, що повинно стати запорукою високого класу вашої перукарні, - це зручне, вибране з розумом і точним розрахунком приміщення .
Інструкція
1
Встановіть нижню планку для розмірів приміщення, яке вам буде потрібно, щоб обладнати перукарню. Якщо площа потрібно буде орендувати, то бажання заощадити на кожному квадратному метрі цілком природно, однак для прибуткової перукарні хоча б середнього класу потрібно просторе приміщення , в якому чітко виділені клієнтська і технічна зони. Тому не намагайтеся умістити свій заклад на двадцяти квадратних метрах, підшукайте для нього приміщення хоча б в два-два з половиною рази більше.
2
Оцініть стан облаштованості потенційного приміщення для своєї майбутньої перукарні. Для гарного закладу надзвичайно важливо безперебійне водопостачання та наявність гарячої води цілий рік, тому заздалегідь наведіть довідки, поспілкувавшись з місцевими жителями або орендарями сусідніх площ. Найчастіше перукарські розміщуються на перших поверхах житлових будинків, а ситуація з комунальними службами в них може розрізнятися, особливо якщо ви підшукуєте більш-менш економ-варіант.
3
Віддавайте перевагу тому приміщенню, в якому є запасний вихід - наявність службового входу для персоналу вкрай бажано. В будь перукарні існує необхідність в продовження дня викидати сміття і різні відходи, робити це потрібно непомітно і в стороні від очікують своєї черги відвідувачів. Другий вхід можна буде зробити потім і самому, але це потребуватиме додаткових витрат, для деяких же будівель така можливість виключається в принципі, про що потрібно також дізнатися заздалегідь.
4
Вивчіть всі юридичні тонкощі процедури переведення площі в нежитловий фонд з житлового. Якщо ви збираєтеся купувати приміщення на першому поверсі житлового будинку, то переводити його в нежитловий фонд вам доведеться обов'язково, а з цим може виникнути ряд проблем. Тут потрібна і повна лояльність мешканців, і дозволу декількох установ - про всі перешкоди, які можуть виникнути у вас на шляху, потрібно довідатися ще до укладання угоди.