Як вирізати голову в Photoshop. Як зробити голову тварин у фотошопі.

Дуже часто під час підготовки до свят і заходів, створенні цікавих вітальних листівок і календарів, жартівливих зображень і колажів для друзів і знайомих потрібно на комп'ютері по контуру вирізати обличчя людини з вихідного фото. Допоможе в цьому програма Adobe Photoshop, що дозволяє декількома кліками мишки відокремити потрібну частину зображення від всього іншого.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop, зображення, яке потрібно відредагувати.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop. Відкрийте зображення, яке вам потрібно відредагувати: File-Open.
2
У правому нижньому кутку з'явиться вкладка Layers - "шари", що відображає всі дії з даними шаром. Клацанням правої кнопки миші натисніть на назві шару і в меню виберіть Duplicate Layer - "дублікат шару", напишіть потрібне вам назву і натисніть ОК. Це дозволить не зіпсувати вихідне зображення під час роботи. Якщо ви не хочете створювати окремий шар, то лівою кнопкою миші два рази на назві шару - так ви знімете захист з нього, позначену маленьким замочком.
3
Наступний крок - безпосередня робота з зображенням. Праворуч в панелі інструментів виберіть інструмент «Чарівна паличка» (Magic Wand Tool), позначений схожим значком, або натисніть з клавіатури англійську букву W.
4
Клацніть значком на тому місці, яке необхідно прибрати з фотографії. В даному випадку - світла фонова частина зображення біля голови. Виділений для видалення фрагмент буде обведений пунктирною лінією. Якщо програма правильно розпізнала зону, яку потрібно видалити, натисніть Delete.
5
Точно так само видаліть частину, що залишилася з іншого боку голови.
6
Якщо вам необхідно залишити на зображенні тільки голову і шию, видаливши частину одягу, потрібно так само клацнути цим інструментом і на одязі людини на фото.
7
Якщо так вийшло, що пунктирна лінія захопила частину обличчя, у верхній частині програми на панелі інструментів є кнопка, що дозволяє відсунути виділення - Subtract from selection, позначена або значком мінус біля інструменту «чарівна паличка», або подвійним квадратом, причому білий повинен бути нагорі. Щоб повернутися до опції вибору зони для видалення, натисніть звичайний квадрат або овал на тій же панелі інструментів і виділіть зону для видалення.
8
Решта непотрібні частини зображення зітріть інструментом Eraser Tool - «стірательная гумка».