Як очистити слід від праски. Як вивести сліди від загладжування праскою.

Якщо на одязі утворилися сліди від праски , не поспішайте розлучатися з нею. У більшості випадків подібні забруднення піддаються виведенню. Ви можете самостійно привести одяг в порядок, використовуючи прості засоби.
Вам знадобиться
  • Хлорне вапно, цибулина, бура, кефір, перекис водню, нашатирний спирт, лимонний сік, цукрова пудра, газета.
Інструкція
1
Використовуйте хлорне вапно для видалення слідів від праски з бавовняних тканин. Розмішайте 1 чайну ложку засобу в склянці води. Потім змочіть ватний диск і ретельно обробіть зіпсований ділянку одягу. Прополощіть тканину в проточній воді і виперіть як звичайно.
2
Очистіть цибулину і натріть на великій тертці. Нанесіть отриману кашку на забруднення і втирайте круговими рухами. Якщо тканина сильно зіпсована, залиште цибулю на кілька годин. Потім промийте слід від плями під струменем води і виперіть. Такий спосіб ідеально підходить для очищення всіх кольорових тканин, крім шовку.
3
Приготуйте слабкий розчин бури. Для цього розмішайте в склянці води 1 чайну ложку засобу. Змочіть ватяний диск в рідині і промокніть пляма від праска. Залиште на кілька годин. Після прополощіть і виперіть одяг у теплому мильному розчині.
4
Видаліть сліди від праски з лляних тканин наступним чином. Налийте в окрему ємність кефір і воду, взяті в рівних пропорціях. Замочіть зіпсовану одяг в отриманому розчині і залиште на ніч. Після закінчення цього часу прополощіть річ і виперіть. Замість кефіру можете використовувати кисле молоко. Воно також створює слабокислу середу, яка сприяє усуненню підпалин.
5
Змішайте 3% -у перекис водню і нашатирний спирт в пропорції 1: 1. Потім ретельно обробіть зіпсоване місце одягу ватним тампоном, змоченим в розчині. Залиште тканину до повного висихання. Виперіть одяг з порошком для жирних плям.
6
Нанесіть на зіпсований ділянку одягу лимонний сік і посипте цукровою пудрою. Коли тканина повністю висохне, виверніть її на виворітну сторону. Промийте слід від плями під струменем проточної води і виперіть.
7
Покладіть одяг на прасувальну дошку. Накрийте забруднене місце газетою і пропрасуйте теплою праскою. Повторіть дії кілька разів. Будьте дуже уважні, Типографічний фарба може залишити неприємні сліди і ще більше зіпсує тканину.