Як поставити крапельницю. Як правильно вводити ліки через крапельницю.

В деяких випадках, крапельницю потрібно поставити в домашніх умовах. Вона відрізняється від уколу тільки тим, що має більший обсяг лікарського засобу. Розчин надходить у кров поступово, хворий може в цей час спати. Але за крапельницею потрібно стежити, іноді в системі утворюється повітря, попадання якого в вену не бажано.
Інструкція
1
Перетягніть вену джгутом вище ліктя на 15 сантиметрів.
2
Подвесьте систему. Крапельниця повинна бути вище рівня руки і розташовуватися приблизно в 1,5 метра від підлоги.
3
Місце уколу обробіть спиртовмісних розчинів.
4
Введіть голку крапельниці у вену. Можна попросити лікаря, і він поставить катетер. В цьому випадку, зніміть голку з крапельниці, відкрутіть кришечку з катетера і вставте систему.
5
Відкрийте подачу лікарського препарату.
6
Якщо в розчин надходять великі бульбашки повітря, то зменшите надходження ліки.
7
Після крапельниці не можна відразу вставати, так як може закрутитися голова. А після деяких лікарських засобів потрібно лежати як мінімум 30 хвилин.
8
Щойно ліки закінчиться, перекрийте крапельницю і акуратно витягніть іглу.Еслі ви використовуєте катетер, то промийте його дистильованою водою (продається в аптеках) .Для цього наберіть у шприц кілька кубиків води, шприц з'єднайте з катетером, і введіть розчин в вену. Після чого прикрутите кришечку до катетера і прикладіть на місце уколу ватку зі спиртом.
Зверніть увагу
Відповідь: Хворого укласти. Приготувати штатив для в/в вливання. Флакон відкрити, обробити гумовий ковпачок флакона і свої руки Цією голкою проткнути кришку флакона. Закрити систему коліщатком (опустити його вниз до упору) і перевернути флакон поставивши його в штатив.
Корисна порада
Постановка крапельниці. Для того щоб крапельниця була встановлена без проблем, потрібно дотримуватися ряду правил Таким чином, постановка крапельниці - це не така проста процедура, як може здатися, і краще, якщо крапельницю ставитиме досвідчений фахівець з «легкою рукою».