Як дозволити запис.

Найчастіше при створенні обмеженою облікового запису виникають певні труднощі, пов'язані з записом файлів на знімні накопичувачі. Також проблема записи може бути викликана несправністю флешки або проблемами форматування.
Вам знадобиться
  • - флешка;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Якщо проблема записи файлів виникає тільки при використанні накопичувача користувачем комп'ютера з обмеженою облікової записом , змініть цей параметр, зайшовши в операційну систему після перезавантаження з облікового запису з правами Адміністратора. Після цього змініть параметри облікового запису таким чином, щоб для аккаунта з обмеженими можливостями була доступна функція копіювання інформації на знімні накопичувачі.
2
Застосуйте зміни, після чого закрийте всі вікна за допомогою натискання кнопки Ок. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу, після чого зайдіть в операційну систему під аккаунтом обмеженою облікового запису щоб виконати пробне копіювання файлів на знімний диск.
3
У випадках коли флешка захищена від запису перевірте розташування спеціального перемикача на її бічній стороні, він повинен бути встановлений в положенні Unlocked. Зазвичай це відноситься до знімних накопителям, використовуваним в телефонах, фотоапаратах, плеєрах і так далі, наприклад, в SD або MicroSD картах пам'яті.
4
Також зверніть увагу на положення перемикача в карт-рідері, якщо ви використовуєте його в якості перехідника для підключення пристрою, в основному це відноситься до перехідникам для MicroSD, які мають форму звичайної карти формату SD.
5
Якщо флеш-карта захищена паролем, розблокуйте її в пристрої, в якому вироблялася її блокування, в іншому випадку запис файлів на неї швидше за все здійснюватися не буде. Якщо ж запис на неї обмежена з інших причин, вам не відомим, отформатируйте її. Найкраще це робити не за допомогою стандартних засобів Windows, а завантажити і встановити на ваш комп'ютер утиліти, спеціально розроблені виробником накопичувача для форматування і виправлення помилок диска.
Корисна порада
Встановлюйте на флешку тільки ті паролі, які потім зможете згадати.