Як вибрати ком порт.

COM- порт є досить застарілою формою підключення до комп'ютера додаткових пристроїв. Деякі програми можуть зажадати наявність даного підключення в комп'ютері для виконання ними певних функцій. У цих випадках створюються віртуальні COM- порт и.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
При підключенні принтера за допомогою COM- порт а відкрийте пункт «Принтери і факси» в панелі управління комп'ютером і перевірте. Чи виріб в системі. Якщо не, в обов'язковому порядку перевірте його підключення до комп'ютера. Зверніть увагу, чи закріплені по баках штекери принтера.
2
Виберіть в панелі управління меню установки устаткування і вкажіть установку підключеного через COM- порт пристрою. Виберіть підключення до інтернету для скачування драйвера автоматично або встановіть його вручну за допомогою спеціального диска, що йде в комплекті.
3
Перевірте в меню принтерів і факсів, чи з'явилася там нова одиниця обладнання. Надалі при налаштуванні, друку або інших випадках, коли вам знадобиться принтер і виникне проблема з порт ом підключення, відкрийте параметри з'єднання пристроїв та виправте підключення, після чого дочекайтеся визначення обладнання в системі. Зазвичай це відноситься до старих моделей принтерів, оскільки COM- порт є досить застарілим інтерфейсом. Те ж саме відноситься і до іншого обладнання, наприклад, телефонам ранніх моделей, фотоапаратів, сканерів та так далі.
4
У випадках коли у вас в системі відображається занадто багато COM- порт ів і буває досить складно відразу зорієнтуватися, який з них вказувати при підключенні, видаліть непотрібні варіанти в диспетчері пристроїв. Він відкривається з вкладки «Обладнання» у властивостях меню «Мій комп'ютер». Це особливо актуально коли створюється кілька віртуальних порт ов підключення. Просто виділіть серед них непотрібні позиції і натисніть кнопку Delete. Якщо у вас періодично виникають проблеми з порт ами, переустановите драйвер материнської плати, скачавши його з сайту розробника.
Корисна порада
Намагайтеся користуватися пристроями з USB-інтерфейсом.