Як вимкнути апаратне прискорення звуку. апаратне прискорення звуку windows 7.

Відключення апаратного прискорення звуку може знадобитися користувачеві при виникненні різного роду проблем з ігровими програмами, що приводять до аварійного завершення процесу або перезавантаження комп'ютера.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Windows XP натисканням кнопки «Пуск» для здійснення процедури вимикання апаратного прискорення звуку і перейдіть в пункт «Виконати» (для Windows XP).
2
Введіть значення dxdiag в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
3
Перейдіть на вкладку «Звук" діалогового вікна «Можливості DirectX" і перетягніть слайдер в групі «Рівень апаратного прискорення» у положення 0.
4
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і завершите роботу програми (для Windows XP).
5
Розкрийте головне меню операційної системи Windows XP для ініціації операції вимикання апаратного прискорення звуку в OS Windows Vista або Windows 7 і перейдіть в пункт "Всі програми" (для Windows Vista і Windows 7).
6
Розгорніть вузол «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
7
Перейдіть по шляху ім'я_диска: Windowssystem32 і знайдіть файл з ім'ям dsound.dll.
8
Створіть копію знайденого файлу і збережіть її на будь-який знімний носій.
9
Увійдіть в операційну систему Windows Vista або Windows 7 і викличте головне меню натисканням кнопки «Пуск».
10
Перейдіть в пункт «Програми» і розгорніть вузол «Стандартні».
11
Відкрийте програму "Провідник Windows» і перейдіть за вищевказаною шляху.
12
Замініть файл dsound.dll збереженої раніше копією і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін (для Windows Vista і Windows 7). Дана дія дозволить відновити апаратну частину DirectSound і використовувати стандартний метод включення/вимикання апаратного прискорення звуку в обраних версіях OS.
13
Змініть настройки звуку при використанні Sound Blaster - перейдіть в пункт «Звук» і викличте контекстне меню елемента «динаміки» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і зніміть прапорці на всіх полях діалогового вікна. Дана дія зніме можливі накладення програмних фільтрів на апаратні.