Як побудувати поздовжній профіль.

Питання про те, як побудувати поздовжній профіль може встати при проектуванні і будівництві автодороги, прокладці лижної траси або траєкторії руху за визначеним маршрутом. Він являє собою проекцію осі цієї дороги, траси, маршруту на вертикальну поверхню, що проходить через їх вісь. Це тільки розгортка на вертикальну поверхню, тому її проекція на горизонтальну площину може бути як прямий, так і звивистою лінією.
Вам знадобиться
  • - топографічна схема місцевості масштабу 1: 500 - 1: 10000,
  • - лінійка,
  • - олівець,
  • - чисті аркуші паперу.
Інструкція
1
Побудувати поздовжній профіль ви можете, використовуючи будь-яку топографічну карту тієї місцевості, де знаходиться проектована автодорога, траса або маршрут. Вона обов'язково повинна мати певний масштаб і позначки висот, виражені в горизонталях. Чим більше масштаб такої схеми, тому точніше ви спроектуєте поздовжній профіль .
2
Нанесіть вісь дороги або маршрут шляху на схему, щоб спростити завдання, розбийте його на короткі прямі відрізки, кожен з яких виміряйте лінійкою з міліметровими розподілами. Пронумеруйте вузлові точки маршруту. Вимірюйте кожен відрізок з точністю до десятих часток міліметра. Випишіть довжину кожного відрізка на окремий лист, складіть і визначте загальну тривалість маршруту в міліметрах. Знаючи масштаб карти, визначте його тривалість в кілометрах.
3
Подумки пройдіть по нанесеному на карті маршруту і визначте мінімальну і максимальну позначки висот, на яких він проходить. Ви можете використовувати різні значення масштабів для горизонтальної та вертикальної осі, це підвищить наочність проектованого поздовжнього профілю. Зазвичай, вертикальний масштаб приймають рівним 1: 500, а горизонтальний - 1: 5000. Виберіть їх таким чином, щоб по довжині ваш профіль помістився на одному, максимум - на трьох аркушах по довжині, щоб з ним було зручно працювати.
4
Накресліть на аркуші вертикальну і горизонтальну осі. Для зручності їх можна розмітити у відповідності з обраним масштабом. По горизонтальній осі нанесіть точки маршруту від початкової до кінцевої, послідовно відкладаючи їх. По вертикальній осі відкладайте значення висот кожної точки маршруту, які визначайте по топографічній схемі, на яку він нанесений.
5
З'єднайте ці точки, і ви отримаєте поздовжній профіль свого маршруту або траси. Вимірявши довжини відрізків по контуру профілю, ви зможете визначити реальну тривалість маршруту, яка через вплив рельєфу місцевості може значно відрізнятися від тієї, яка була виміряна по топографічній карті.
Вітрильний спорт приваблює дуже багатьох, але далеко не у всіх є можливість їм займатися. Виходом може стати самостійна будівля швертбота, найбільш простий у виготовленні парусної яхти.
Інструкція
1
Спочатку вирішите, чи будете ви будувати яхту за своїми кресленнями або скористаєтеся готовими. Як варіант, ви можете знайти готові креслення і взяти їх за основу, переробивши на свій розсуд окремі елементи конструкції. Дуже непоганим за своїми якостями і простим в споруді є відомий вже кілька десятиліть швертбот «Креветка», його опис і креслення ви можете знайти в інтернеті. Існує і його модернізована версія - «Креветка-2». Саме її можна рекомендувати як основу проекту для самостійної споруди.
2
Придбайте необхідні для побудови матеріали: водостійку фанеру (її товщина визначається даними проекту), пиломатеріал для набору корпусу, латунні шурупи, склотканина, епоксидну смолу. Виріжте з фанери і пиломатеріалу елементи набору відповідно до креслень швертбота . Корпус збирається в положенні кілем догори, всі елементи набору скріплюються шурупами на епоксидному клеї.
3
Збираючи корпус швертбота , ретельно контролюйте його геометричну правильність. Особливу увагу звертайте на якість роботи: робіть все дуже акуратно, не поспішаючи. Це важливо: якщо ви з самого початку не поставите перед собою високий рівень акуратності в роботі, виготовлення елементів яхти в повній відповідності з кресленнями, то далі ви будете ставитися до роботи все небрежнее і небрежнее. Не лінуйтеся пройтися рубанком або наждачним шкіркою навіть по тим елементам корпусу, які потім зашиють фанерою і будуть не видно. Працюйте перебільшено акуратно, кожна вийшла з-під ваших рук деталь повинна радувати око.
4
Готовий набір корпусу обшивається водостійкою фанерою. Ділянки обшивки викроюються за місцем і кріпляться шурупами на епоксидної смолі. Не забудьте передбачити на поздовжніх елементах набору невеликі канавки для вільного стоку конденсату. Як варіант, можна обклеїти всю внутрішню поверхню обшивки тонким шаром пінопласту. Така термоізоляція не тільки запобіжить поява конденсату, але і додасть швертбот додаткову плавучість у разі перекидання.
5
Після закінчення робіт з обшивкою встановіть елементи палуби і каюти - якщо вони передбачені проектом. Готовий корпус бажано в один-два шари обклеїти склотканиною тонкого плетіння. Щоб спростити обробку і забарвлення готового корпусу, додайте в смолу необхідний барвник і щільно обтягніть обклеєний стеклотканью корпус поліетиленовою плівкою.
6
Можливо вакуумне формування поверхні: корпус поміщається в рукав з плівки, один кінець рукава зав'язується, другий приєднується до пилососа. Пилосос витягне з рукава все повітря, в результаті плівка щільно притулиться до поверхні. Слідкуйте за тим, щоб на поверхні корпусу не було складок плівки або вони перебували на вилицях. Час, витрачений на роботу з плівкою, з лишком окупиться в процесі обробки корпуса - вам залишиться тільки усунути дрібні огріхи.
7
Щоглу склейте з чотирьох брусків або скористайтеся алюмінієвої трубою відповідного діаметру. Для керма і шверта підійдуть листи водостійкою фанери, але краще все-таки зробити їх з клеєного рейкового пакета. У цьому випадку ви зможете додати керма і Шверт потрібний профіль, що помітно поліпшить ходові якості яхти.
8
Все слушні речі придбайте в спеціалізованих яхтових магазинах, там же ви зможете купити парусину або комплект готових вітрил. Підбираючи матеріали для яхти, не забувайте брати товарні чеки - вони вам знадобляться при реєстрації швертбота в ГИМС. Звичайні чеки мають властивість вицвітати: якщо у вас є такі, зберігайте їх у холодильнику в непрозорому конверті.