Як підібрати сайдинг за кольором. Як обшити фронтон сайдингом.

Сайдингом називається оздоблювальний матеріал, який використовується для облицювання фасадів і карнизів будівель. Він застосовується в промисловому і приватному будівництві. Різноманіття кольорів і відтінків даного матеріалу дає можливість легко підібрати найбільш прийнятний варіант обробки вашого будинку.
Інструкція
1
Основне призначення сайдингу полягає в захисті фасаду будівлі від несприятливих погодних умов: снігу, вітру, дощу і бруду. Колірна гамма його настільки велика, що дозволяє підібрати найбільш вподобаний відтінок для будь-якої будівлі. Підібрати колір досить складно, адже існує близько двадцяти п'яти кольорів панелей, причому кожен з квітів має багату палітру відтінків. Двадцять п'ять кольорів палітри розбиті на три основні групи: кольорові, білі і пастельні тони.
2
Для того щоб підібрати оптимальний колір сайдинга для вашого будинку, скористайтеся послугами будівельних компаній, що пропонують «фасад під ключ». Фахівці подібних фірм проконсультують вас щодо вибору кольору, дизайну і фірми-виробника будівельного матеріалу. Крім того, працівники виїжджають додому до замовника і проводять розрахунок необхідної кількості матеріалу в кожному окремому випадку. Підбір кольору - це відповідальний момент для всіх видів даного будівельного матеріалу (вінілового, сталевого, алюмінієвого) за винятком дерев'яного, який можна пофарбувати в будь-який колір.
3
Зайдіть на спеціалізовані сайти, присвячені будівельної тематики. На багатьох з них є спеціальні Конфігуратором, за допомогою яких можна легко підібрати колір будівельного матеріалу для свого будинку (наприклад, http://sidingsystem.biz/index.php?page=podbor-tsveta-sajdinga-royal-europa). Створюйте свої або підбирайте вже готові варіанти обробки.
4
При використанні сайдинга з'являється можливість підібрати найбільш вдале, оригінальне колірне рішення обробки фасаду будівлі. Правильно вибравши колір і відтінок, можна приступати до підбору аксесуарів і елементів кріплення. Вони можуть йти як в тон з основними панелями, так бути контрастними - це додасть фасаду будинку оригінальність. Так само можна обробити і дворові будівлі - це зробить весь комплекс гармонійним по стилю і кольором.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OYTCEZTayfU