Як надрукувати постер.

Постер являє собою плакат - зображення будь-якого розміру, нанесене на папір. Вони використовуються в рекламних і особистих цілях, для прикраси інтер'єру. Будь-яку картинку, яка вам сподобалася, можна роздрукувати у вигляді постера. Для цього буде потрібно будь друкувальний пристрій - плоттер або принтер.
Вам знадобиться
  • - плоттер;
  • - принтер;
  • - папір рулонний або листова великого формату;
  • - папір формату А4;
  • - клей;
  • - комп'ютер;
  • - спеціальне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Для друку зображень великих форматів - від А2 до А0 використовуються плоттери - широкоформатні друкують устрою. Вони досить дорогі, тому в особистому користуванні майже не зустрічаються. Але якщо ви хочете зробити гарний постер на цілісному шматку паперу великого формату, то можете замовити його в тій організації, яка надає такі послуги. Зазвичай, широкоформатні плоттери встановлені в проектних, архітектурних майстерень, друкарнях. Багато рекламні фірми також виконують замовлення на роздруківку зображень і схем великих форматів. Тут ви можете вибрати і відповідної якості папір, оскільки щільність її може бути різною.
2
Якщо для вас некритична цілісність аркуша паперу, на якому буде надрукований постер, то ви можете використовувати для його виготовлення звичайний принтер стандартного формату А4. У цьому випадку зображення доведеться склеїти. Звичайно, для цього вам буде потрібно спеціальне програмне забезпечення. У відомих графічних і векторних редакторах: Photoshop, CorelDrow, Adobe Illustrator в налаштуваннях друку є можливість задати такі параметри друку, при яких зображення буде розбито на прямокутні фрагменти відповідного розміру і роздруковано. Ви зможете навіть самостійно встановити розмір полів для склеювання.
3
Але використовувати таке дороге і «громіздке» програмне забезпечення є можливість не у всіх користувачів. В інтернеті можна знайти безкоштовні спеціальні програми, такі, наприклад, як ProPoster. З її допомогою можна надрукувати на аркушах формату А4 зображення будь-якого розміру, до 10 метрів в довжину і ширину. Програма може бути корисна не тільки для того, щоб надрукувати постер, з її допомогою можна вивести на друк чернетку креслення, схеми. Програма підтримує всі популярні графічні формати, дозволяє копіювати таблиці і графіки з Excel і Word.
Корисна порада
Щоб роздруковані на принтері фрагменти зображення можна було ідеально зістикувати, роздрукуйте їх спочатку в формат друку * .pdf, а потім вже друкуйте безпосередньо на папір.
Вперше стикаючись з мобільними телефонами, люди іноді губляться, тому що не вміють правильно друкувати СМС-повідомлення. Даний спосіб спілкування дуже важливий, оскільки допомагає швидко повідомити певну інформацію іншій людині без необхідності витрати коштів на телефонну розмову. Навчиться друкувати СМС дуже просто.
Інструкція
1
Вивчіть уважно клавіші телефону. Якщо ваш мобільний пристрій русифіковане, то на кожній кнопці є два набору букв англійського та російського алфавіту. З ними ви докладніше розберетеся під час набору тексту. Знайдіть на клавіатурі телефону спеціальну клавішу у вигляді конверта. Якщо на неї натиснути, то автоматично відкриється вікно набору СМС-повідомлення.
2
Щоб вийти з нього, необхідно натиснути кнопку скасування виклику. Якщо подібної кнопки немає, зайдіть в «Меню» телефону і виберіть розділ «Повідомлення», який має картинку конверта. Якщо в цій папці є кілька підрозділів, виберіть «SMS повідомлення», після чого натисніть на кнопку «Створити»
3
Придумайте текст повідомлення. Пам'ятайте, що СМС - це не листи, в яких можна викласти кілька сторінок інформації. Вони повинні бути короткими і зрозумілими. Також зауважте, що повідомлення обмежено 160 символами, в які входять літери, розділові знаки і пробіли. Деякі телефони не дозволяють писати більше тексту, а інші автоматично формують повідомлення, яке може складатися з двох, трьох і більше СМС.
4
Почніть набирати текст. Для цього знайдіть на телефоні відповідні літери. Наприклад, якщо на клавіші написано «мноп», то це означає, що для написання букви «м» необхідно один раз натиснути на кнопку, для написання букви «н» - швидко два рази і так далі.
5
Для того щоб поставити пробіл, необхідно натиснути на клавішу, на якій намальовано нижнє підкреслення із загнутими вгору краями. Щоб стерти букву, натисніть один раз на кнопку «С». Якщо необхідно набрати цифри, то затисніть відповідну клавішу до тих пір, поки вона не друкується. Також можна перейти в «Опції» повідомлення, вибрати розділ «Текст» і режим набору цифр або мову.
6
Натисніть кнопку «Відправити» після того, як текст повідомлення буде надрукований. Ведіть номер телефону, на який хочете відправити СМС, або виберіть його в телефонній книзі. Натисніть знову кнопку «Відправити». Через деякий час вам прийде повідомлення із звітом про доставку, якщо дана функція включена в телефоні.