Як описати блюдо. прикметники до страв.

Останнім часом пристойні ресторани все частіше включають в меню опис страв, ніж заслуговують додаткове повагу у своїх відвідувачів. Конкретизувати смакові якості і піднести те чи інше блюдо як бажане не завжди буває просто.
Інструкція
1
Описуйте блюдо лаконічно, не вдаючись у зайві деталі. Гості не повинні втомлюватися від десятка рядків, які говорять про одне єдиному страву. Ваше завдання - допомогти відвідувачеві ознайомитися з якомога більшою кількістю ваших пропозицій і вибрати те, що більше підходить саме для нього.
2
Акцентуйте увагу на інгредієнти. Особливо цей пункт важливий для тих страв, які в своєму складі мають екзотичні, рідкісні продукти, привезені з-за кордону і славляться у всьому світі. Вкажіть країну, з якої отримані інгредієнти.
3
Розкажіть про спосіб приготування. Клієнту буде цікаво проникнути у святая святих ресторану і заглянути через плече шеф-кухаря. Вкажіть метод, який використовувався при виготовленні блюда, відзначте його унікальні переваги саме для цього продукту (збереження поживних речовин, запечатування соку всередині і так далі).
4
Поділіться унікальними пропозиціями. Хліб власної випічки, використання борошна з Франції чи яйця, привезені з ферми, що належить ресторану - все це підійме статус вашого закладу в очах відвідувачів.
5
Не нехтуйте прикметниками. Використовуйте якомога більше слів, ненав'язливо рекламують блюдо (вишуканий, ніжний, тонкий, насичений, пікантний, багатий та інші).
6
Зробіть акцент на поєднання продуктів, що входять до складу страви. Ви можете, наприклад, вказати країну, в якій воно було вперше придумано.
7
Навчіть офіціантів спілкуватися з клієнтами. Якщо його попросять порекомендувати блюдо , він не повинен назвати одне або два навмання і сказати, що вони просто смачні. Опис страви устами обслуговуючого персоналу має величезне значення, воно повинно служити ненав'язливою рекламою і приводом повернутися в ваш заклад.
Зверніть увагу
Не варто вживати слова з сильним емоційним забарвленням. Прекрасний, дивовижний, чудовий - всі вони звучать надто рекламно.
Корисна порада
Не вказуйте кількість калорій і користь страви для здоров'я. Подібний підхід ефективний в ресторанах, пропагують здорове харчування. В інших же випадках він лише завадить клієнту насолоджуватися улюбленими ласощами і комфортно себе відчувати.
Досвідчені кулінари знають, наскільки важливо правильно подати блюдо до столу. Приготувати кулінарний шедевр - це півсправи, адже якщо його не уявити в найкращому світлі, він може залишитися непоміченим.
Вам знадобиться
  • - тарілки;
  • - столові прилади;
  • - серветки і скатертину/
Інструкція
1
Візьміть посуд нейтральних відтінків, світлих пастельних кольорів, наприклад, білий, світло-блакитний, слонова кістка, світло-бежевий і бажано зовсім без малюнків і візерунків. Якщо однотонної посуду не знайшлося, то найкраще зупинити свій вибір на столових приладах з мінімальною кількістю візерунків, в ідеалі тільки по бортах тарілок.
2
Підберіть скатертину або серветки неяскравих кольорів: однотонну або з одним простим, але досить яскравим малюнком або негустим візерунком. Не варто брати строкату скатертину або має помітний, насичений колір, такий як червоний, помаранчевий, зелений, синій. Зверніть особливу увагу на те, щоб сервіровка не відволікати увагу від страви.
3
Оберіть, яким чином розташувати на тарілці блюдо . Це буде залежати багато в чому від того, яка консистенція страви і яку форму мають складові його інгредієнти. Пам'ятайте, що в будь-якому випадку, їжа не повинна займати всю площу тарілки і тим більше, розташовуватися на бортах.
4
Розташуйте їжу на тарілці симетрично, обидві половини в рівних пропорціях. Цей спосіб особливо добре підійде для простих, класичних страв, що складаються з двох частин, подібних м'яса або риби з овочевим гарніром.
5
Розташуйте їжу на тарілки асиметрично, одна частина повинна бути значно більше інший. Цей спосіб підійде як для простих, так і для екзотичних і страв в стилі ф'южн. Можна створювати асиметричні композиції зі страв, що мають як дві, так і більшу кількість частин.
6
Розташуйте круглі або овальні елементи страви по колу, щодо центральної точки тарілки. Експериментуйте з висотою елементів: вдало розташувати їх ступенями зі зростаючою висотою, подібно гвинтових сходах. Цей спосіб подачі прекрасно підійде для овочевих страв з гуртками кабачків, моркви, баклажанів, а також для печива, цукерок і тістечок.
7
Забезпечите нові, маловідомі, екзотичні страви красивими картонними віньєтками, в яких можуть бути викладені які-небудь цікаві факти про це страву або пояснення в якій якості (перше, друге, десерт, салат) воно представлено на столі і як його слід їсти. У дружньому, сімейному колі доречно також додати в віньєтку рецепт (якщо ви не хочете тримати його в секреті).